Місто холоду та відчаю

В місті Жовті Води, що знаходиться в Дніпропетровській області, проживає понад 50 тисяч чоловік. Майже половина з них вже втратила останні сподівання на те, що опалювальний сезон в місті може взагалі розпочатися в цьому році. Останнього разу тепло і гарячу воду подавали ще в березні 2007 року. Офіційно місто забезпечене теплом і гарячою водою, а насправді половина міста немає ні того ні іншого. Місцева влада відмовляється визнавати наявність такої проблеми і не підтверджує інформацію, звітуючи, що проблема вже вирішена. Щоб дізнатися чи це так, варто подзвонити родичам, що проживають у місті. Закутані у светри, куртки, в чотирьох носках і валянках літні люди сидять удома сподіваючись, що температура на дворі не знизиться так різко. Вдень можна вийти з хати і погрітися на дворі. Така ситуація, здається, повністю влаштовує місцеву владу на чолі з Голуб Василем Федоровичем та його замісником Хавренко Олександром Володимировичем. Скоріш за все в їхніх квартирах тепло і цього достатньо. Ще в літку Жовтоводцям запропонували встановити індивідуальні газові котли на опалення і підігрів води. Ті хто погодилися, тепер мають подвійну проблему, центральне опалення і труби з гарячою водою відрізали, а котли підключати до сих відмовляються. При плюсовій температурі в цей час на дворі середня в квартирі складає + 3 – 5. Майже половина жителів Жовтих Вод вже пенсіонери і інколи просто не здатні ходити до ЖЕКу кожного дня і розповідати про свої проблеми. Їх просто не чують.

Жовті Води замерзають


Так, є така вулиця Пожарна в м. Жовті Води. Люди, що проживають там, як і багато інших у місті, живуть тепер і справді як після пожежі. Просто замерзають. Велике прохання усіх хто здатен допомогти донести цю інформацію до загалу і до людей які здатні вплинути на місцеву владу в вирішенні цієї проблеми – допоможіть!!! Люди які пережили Велику Вітчизняну війну і ветерани, що живуть в цьому місті, просто не здатні захистити себе. Просимо допомоги і захисту від бездушності і бездіяльності чиновників.

Максим Каляса, вільний журналіст «ХайВей»

/2007/11/29/%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE-%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%83-%D1%82%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%87%D0%B0%D1%8E/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ВостГОК внедряет инновационные технологии
Следующая запись
Желтоводские «Мертвые Души»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *