На Дніпропетровщині проходить Всеукраїнська декада зайнятості для учасників АТО та осіб з інвалідністю

З метою забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, надання їм всебічної допомоги щодо психологічної та професійної реабілітації, соціальної адаптації, пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади та громадського суспільства, на початку грудня 2015 року всі центри зайнятості України організовують комплексні інформаційно-роз’яснювальні та профорієнтаційні заходи. Не залишились осторонь і фахівці Жовтоводського міського центру зайнятості.

В рамках Всеукраїнської декади в приміщені центру зайнятості днями організовано і проведено ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, на якому представники підприємств міста презентували вакансії для неповносправних громадян. Серед запропонованих вакансій такі як: підсобний робітник,  прибиральник службових приміщень, швейцар, гардеробник, палітурник документів, швачка, сторож, вантажник, комірник, кур’єр, табельник, сестра медична, інженер-енергетик та ін.

Кожен із 11 шукачів роботи з особливими потребами, які взяли участь у ярмарку мали можливість особисто поспілкуватися з представником підприємства, розпитати про особливості вільних робочих місць, вимоги до працівників, умови та оплату праці, наявність соціального пакету тощо.

По закінченню заходу, за результатами проведеної співбесіди під час ярмарку 6 безробітних громадян з особливими потребами отримали направлення і були працевлаштовані.

Також для неповносправних громадян фахівцями центру зайнятості організовано і проведено семінар-тренінг «Відчуй себе впевнено» на якому 23 безробітних з особливими потребами мали змогу оцінити власні можливості в сфері професійної самореалізації, сформувати толерантне ставлення до себе та підняти власну самооцінку, ставити цілі та знаходити шляхи їх реалізації.

Для 12 демобілізованих учасників антитерористичної операції організовано зустріч з юристом Всеукраїнського благодійного Фонду «ГОРЄНІЄ» для отримання безплатної вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах.

Для посилення соціальної відповідальності та підвищення мотивації роботодавців створювати спеціальні або адаптовані робочі місця та запроваджувати гнучкі умови праці, як-то надомна робота та ефективного заповнення вакансій працівниками з інвалідністю, використовуючи в тому числі їх інтелектуальні можливості, фахівцями центру зайнятості в рамках Всеукраїнської декади проведено засідання круглого столу «Особливості працевлаштування демобілізованих учасників АТО та осіб з інвалідністю» для 9 представників роботодавців міста.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Галієва Т.В.

/2015/12/08/na-dnipropetrovshhini-proxodit-vseukra%d1%97nska-dekada-zajnyatosti-dlya-uchasnikiv-ato-ta-osib-z-invalidnistyu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ДТП с участием «копейки» и внедорожника. Комментарий полиции
Следующая запись
Алла Комоликова прокомментировала причины своего ухода
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *