На поточний ремонт доріг та асфальтування прибудинкових територій цього року виділено 1,26 млн грн

На 12 вулицях Жовтих Вод цього року здійснять поточний ремонт асфальтобетонного покриття, а також на 11 – асфальтування прибудинкових територій. На це з міського бюджету виділено 1,26 млн грн. Які саме дороги упорядкують та на які готують проектно-кошторисну документацію для проведення капітального ремонту, розповів міський голова Володимир Абрамов.

Желтоводские дороги давно требуют ремонта
 

За словами очільника міста, управління ЖКГ вже завершило закупівлю послуги щодо поточного ремонту внутрішньодворових доріг через систему ProZorro. Програмою ремонту, реконструкції автомобільних доріг та пішохідних доріжок міста Жовті Води на 2017 рік передбачено 190 тис. грн. Асфальтування проведуть на 11 вулицях: В.Великого, 90-94; бульвар Свободи, 62; Заводська, 3; Лісова, 7, 11, 12-18, 20-22, 33, 37; М.Грушевського, 32 (проїзд за будинком); М.Грушевського, 30, 32, 34 (заїзд у двір та вздовж під’їздів); М.Грушевського, 70-80 (в’їзд у двори); Франка, 52; Паркова, 6; Першотравнева, 36; Червоного Хреста, 1.

Ремонтні роботи виконуватиме КП «ВЖРЕО», яке стало переможцем закупівлі даної послуги через систему ProZorro.

Також Програмою передбачено 1,07 млн грн на здійснення поточного ремонту проїзної частини 12-ти жовтоводських доріг. Роботи мають виконати по вул. Будівельників, вул. Маяковського, вул. 8-го Березня, пров. Ентузіастів, пров. Молодіжний, пров. О.Стовби, вул. Партизанська, від гаражного масиву по вул. Партизанська до мосту по вул. Поштова, від мосту по вул. Поштова до кінцевої зупинки «Водобуд», бульвар Свободи (від вул. Хмельницького до вул. Першотравнева, від вул. Першотравнева до вул. Будівельників), с.Суха Балка (за маршрутом автобуса №7). Наразі управління ЖКГ готує документи для здійснення закупівлі послуги щодо цього через систему ProZorro.

Поки за кошти обласного бюджету продовжується капітальний ремонт доріг міста, міська влада вже розпочала роботу над виготовленням проектно-кошторисної документації та проведенням експертизи кошторисної частини для інших проблемних автошляхів Жовтих Вод. Міський голова Володимир Абрамов повідомив, що на 6 проїзних частин доріг міста уже готуються проекти: по вул. Франка, вул. В.Великого, вул. Лісова, вул. Будівельників, вул. Кропоткіна та вул. Козацької Слави. На це з міського бюджету передбачено 545,8 тис. грн.

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради

/2017/04/26/na-potochnij-remont-dorig-ta-asfaltuvannya-pribudinkovix-teritorij-cogo-roku-vidileno-126-mln-grn/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Оперативка. Збільшення тарифу на послуги КП “Чисте місто”. Вакцинація. Структура СМСЧ-9
Следующая запись
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *