На виборах міського голови Жовтих Вод переміг Володимир Абрамов

На виборах міського голови в місті Жовті Води (Дніпропетровська область) кандидат від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Володимир Абрамов посів перше місце, отримавши 48,7% голосів виборців. Його відрив від найближчого конкурента Володимира Каніщева склав 3 тисячі 655 голосів, повідомили в штабі Дніпропетровської обласної організації УКРОПу, яка проводила паралельний підрахунок голосів. Пораховано 100 протоколів.

Володимир Абрамов

Володимир Абрамов

Володимир Абрамов зазначив, що радий бути частиною команди УКРОПу. «Команда УКРОПу – велика сила! Ми перемогли разом. І якщо УКРОП пройде в усі органи влади, то нам всім разом вдасться переламати ситуацію. Будемо працювати 24 години на добу», – сказав Абрамов.
За словами Абрамова, юриста за фахом, його першочерговими кроками на посаді мера міста стане реформа житлово-комунального господарства. Крім того, разом з УКРОПом він має намір добиватися реформування виконавчої влади, щоб вона «розвернулася обличчям до людей», а також раціонального використання коштів міського бюджету.

ukrop.com.ua

/2015/10/26/na-viborax-miskogo-golovi-zhovtix-vod-peremig-volodimir-abramov/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Відомі факти про порушення на виборах? Зателефонуй до СБУ!
Следующая запись
Офіційні результати виборів по м. Жовті Вооди. Данні жовтоводської ТВК
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *