Нащадки козацької слави вибороли IІ місце на всеукраїнськії гри «Сокіл»

Рій «Нащадки козацької слави» навчально-виховного комплексу № 6 «Перспектива» міста Жовті Води виборов IІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2017.

«Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») проводиться щорічно з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку. Сьогодні переважна більшість громадян України, серед яких є і діти, і молодь, виявляють високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію.

З 14 по 19 червня 2017 року в с.Орловщина Новомосковського району на базі дитячого центру соціальної реабілітації “Перлина Придніпров’я» тридцять один  найкращий рій Дніпропетровщини  мали нагоду боротися за перемогу в обласному етапі гри. До складу Жовтоводського рою входили учні та вихованці «Перспективи»: Фоменко Дар’я, Корнет Анастасія, Коваленко Дмитро, Литвин Євген, Масляний Вадим, Ільченко Руслан, Лабутін Сергій  та ройовий Кудяшов Олег. Керівники команди – Школа Олена Єликсіївна, Полохін Володимир Геннадійович.

«Сокіл» («Джура»)

Конкурсна програма  гри була дуже різноманітною. Учасникам необхідно було довести свій хист у:

 • творчо-мистецькому представленні звіту рою «Ватра» («Слава героям»),
 • конкурсі звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло»,
 • конкурсі біваків «Таборування»,
 • інтелектуальному конкурсі «Відун» з загальної історії України, рідного краю, Збройних Сил України та історії козацтва, сучасної історії – Революції гідності, АТО,
 • змаганнях зі стройової підготовки «Впоряд»,
 • стрільби з пневматичної зброї,
 • етапі «Неповне розбирання та складання АК-74»,
 • змаганнях з подолання військової смуги перешкод,
 • конкурсі із цивільної оборони, рятівництва та долікарської допомоги «Рятівник»,
 • звитяжних змаганнях «Лава на лаву»,
 • силових змаганнях «Перетягування линви»,
 • змаганнях «Туристко-спортивна смуга перешкод» з подоланням водної перешкоди,
 • в класичній тактико-командній грі з елементами орієнтування «Теренова гра»

Вперше в цьому році були  проведені конкурси кулінарів «Козацька каша», конкурс танцювальних флешмобів  та  «Український ярмарок».

«Сокіл» («Джура»)

Оцінювало виступи та змагання досвідчене  журі, до складу якого увійшли співробітники Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва, представники обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,  військові ЗСУ, учасники АТО.

Змагання проводилися у формі табору. Табір  –  один з найуспішніших засобів національного виховання. Це можливість ізолювати юнацтво від впливу міста і створити для нього наскрізь українську атмосферу. Саме такою була програма гри «Сокіл» («Джура») – 2017. Дні перебування в таборі були насичені змаганнями і конкурсами, а ночі – вартуванням та провокаціями.

Представники рою «Нащадки козацької слави» мужньо, шляхетно і відважно перенесли всі тяготи і радощі таборування.  Рій виборов І місце у творчо-мистецькому представленні звіту рою «Ватра», І місце на дистанції «Особисто-командні змагання з орієнтування в спортивному лабіринті», ІІ місце в конкурсі «Стрільба  з пневматичної зброї», ІІ місце у військово-тактичній підготовці у формі «Теренової гри» з елементами спортивного орієнтування та посів ІІІ місце на етапі «Неповне розбирання та складання АК-74».

 За результатами всіх конкурсів та змагань  рій «Нащадки козацької слави» виборов ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2017. За педагогічну майстерність, толерантність, виваженість та згуртованість рою в період проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2017 керівники рою Школа Олена Єликсіївна та Полохін Володимир Геннадійович були нагородженні грамотами Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва.

Переможцям та призерам обласного етапу вручили грамоти, медалі, кубки та  приз від організаторів і соціальних партнерів заходу –  екскурсійну путівку «Козацькими шляхами Дніпропетровщини».

«Сокіл» («Джура»)

Успіх і перемога в змаганнях були б неможливими без допомоги представників міської влади,  відділу освіти,  Жовтоводського відділу поліції, СМСЧ-9,  приватних підприємців нашого міста, батьків.  Рій  «Нащадки козацької слави» та її керівники висловлюють подяку міському голові Абрамову В.В., т.в.о. начальника Жовтоводського  відділу поліції полковнику поліції Шпаку В.А., заступнику начальника сектору кадрового забезпечення  Жовтоводського відділу поліції капітану поліції Восьмак С.О., оперуповноваженому сектору кримінальної поліції лейтенанту поліції Морозу М. І., начальнику відділу освіти виконкому Жовтоводської міської ради Левіній Л.В., методистам відділу освіти Степанян О. Г. та Зражві В.І., керівнику гуртка ШТЕМ ЦПР НВК №6 «Перспектива» Крішен Є.Є.,  директору ЦДТ Борилюк В.А., завідуючому хірургічною службою поліклініки СМСЧ-9 Тимохіну В.О., депутату обласної ради Чорному Д.С.,  депутату міської ради, голові Жовтоводської міської організації «Афган»  Іщенку С.М., приватним підприємцям Галясу В.В., Затинацькому А.І., Рябенку О.П.  за допомогу і підтримку.

Участь учнів НВК №6 «Перспектива»  у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») – лише один із етапів виховання в дітей та юнацтва активної громадянської позиції, національної гідності і самосвідомості, любові до своєї Батьківщини – України, готовності захищати свій рідний край, тож робота продовжується в системі навчально-виховного процесу комплексу школи та гуртків Центра позакласної роботи. Керівники та члени рою «Нащадки козацької слави» в новому 2017-2018 навчальному році відкривають школу джур на базі НВК №6 «Перспектива» та запрошують до співпраці представників влади та громадські організації міста.

 

Методист ЦПР НВК №6 «Перспектива», Школа О.Є.

Related Images:

/2017/07/05/nashhadki-kozacko%d1%97-slavi-viboroli-ii-misce-na-vseukra%d1%97nski%d1%97-gri-sokil/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Подяка жовтоводським рятувальникам ДСНС
Следующая запись
Детский рыболовный фестиваль “Солнечная рыбка ‘ 2017”
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *