Незабаром – вибори. Переконайтеся, що ви є в реєстрі виборців

Шановні жовтоводці!

21 листопада 2007 року в нашому місті розпочав свою роботу відділ ведення Державного реєстру виборців, який діє на підставі Закону України “Про Державний реєстр виборців”. Цей відділ займається веденням персоніфікованого обліку громадян, а також складанням списків виборців для виборців Президента України, депутатів Верховної Ради, депутатів місцевих рад, міських голів.


Головною метою відділу є складання якісних і повних списків виборців, а також забезпечення права кожного громадянина віддати свій голос за того чи іншого кандидата на виборах.

Так 18 травня 2009 року Центральна виборча комісія прийняла постанову №27 «Про первинне уточнення персональних даних Державного реєстру виборців».Згідно з цією Постановою нашим відділом поновлені персональні данні жителів нашого міста згідно з наданими відомостями від паспортного столу МВВС, відділу РАЦС, органу опіки і піклування, територіального центру обслуговування пенсіонерів, ЖВК №26. Ці відомості були надані станом на 31 травня 2009 року.

Із метою уточнення персональних даних Реєстру ЦВК (із 1 до 31 серпня 2009 року) забезпечує виготовлення та надсилання кожному виборцю, включеному до Реєстру, іменного повідомлення про проведення первинного уточнення персональних даних Реєстру з інформацією про права виборця щодо Реєстру та пропозицією перевірити свої персональні дані, усунути невідповідності та неточності в записі про себе, а також із роз’ясненням порядку звернення до органу ведення щодо усунення невідповідностей та неточностей.

Не залишайтеся байдужими до проведення даних заходів, і якщо Ви не згодні з інформацією, надрукованою в повідомленні, або ж зовсім не отримали його до 10 вересня 2009 року, будь-ласка, звертайтеся до відділу Державного реєстру виборців Жовтоводської міської ради за адресою: вул.Петровського, 33А, телефон для довідок: 2-95-60. При собі необхідно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України та документи, які підтверджують відповідні зміни.

М.П.Горя,

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

/2009/10/15/vibor/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Новый отопительный сезон – старые проблемы
Следующая запись
Спортивная афиша
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *