Новообраний мер Жовтих Вод склав присягу і звернувся до народу

Вперше в історії міста Жовті Води новообраний міський голова Василь Тарасенко після складання присяги одразу вийшов зі зверненням до жовтоводців.

Відомий у місті приватний підприємець, депутат Жовтоводської міської ради, заступник голови МГО «Союз Чорнобиль України» Василь Веніамінович Тарасенко переміг у виборах міського голови, які відбулися 25 травня 2014 року.

Його кандидатуру підтримали 6214 жовтоводців. Явка на виборчі дільниці склала 56%.

Інавгурація міського голови відбулася 4 червня 2014р. під час засідання чергової сесії Жовтоводської міської ради. Після оголошення результатів виборів і складання присяги новообраний мер Василь Тарасенко вийшов на ганок виконкому, щоб звернутися до народу. За таким сценарієм процедура набуття повноважень міського голови в Жовтих Водах відбулася вперше.

Звертаючись до присутніх, В.Тарасенко зазначив: «Мер, обраний народом, має бути поряд з народом». Він подякував усім, хто прийшов 25 травня на виборчу дільницю і зробив свій вибір: «Це – ваша громадянська позиція і вона варта поваги, незалежно від того, за кого саме ви віддали свій голос. Думаю, що люди голосували не за конкретну людину, а за ті ідеї, з якими кандидат йшов на вибори. Голосуючи за Тарасенко, ви хотіли сказати, що в місті, в першу чергу, вкрай необхідно вирішувати щоденні господарські питання. Віддаючи свій голос Дмитру Чорному, показали, що чекаєте на появу молодих людей у політиці. Голосуючи за Олену Малоок – що цінуєте досвід і працьовитість, за Анатолія Лелеку – що потрібні зміни в сфері ЖКГ.

Всі ці побажання жовтоводців я приймаю як керівництво до своїх подальших дій і хочу наголосити, що відкритий для спілкування і готовий підтримувати добрі громадські ініціативи».

Святковий настрій біля будівлі виконкому Жовтоводської міської ради підтримував піснями колектив народного фольклорного ансамблю “Горлиці”.

Після спілкування з жовтоводцями міський голова продовжив роботу сесії. У нинішньому депутатському корпусі більшість складають колишні й теперішні депутати фракції Партії регіонів. Беручи до уваги те, що новообраний мер раніше представляв опозицію (був обраний депутатом міськради від Фронту змін), розпочинати роботу йому доводиться не в найкращих умовах. Тож, звертаючись до депутатів В.Тарасенко наголосив: «Наше завдання – об’єднати зусилля і працювати разом на користь жовтоводців. Погляди у нас, може, й різні, але мета одна: зробити життя в місті гідним».

Фото: Сергій Челноков

/2014/06/04/novoobranij-mer-zhovtix-vod-sklav-prisyagu-i-zvernuvsya-do-narodu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Желтых Водах прошел XXIX Всеукраинский легкоатлетический пробег
Следующая запись
Руководство ТЭЦ в Жёлтых Водах украло у горожан 665 тысяч гривен
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *