Новорічного малюка Дмитрика та його батьків привітала міська влада

У Жовтих Водах уже стало доброю традицією вітати родину, в якої народжується перший малюк року. 4 січня представники міської влади завітали до пологового відділення СМСЧ-9 та привітали щасливих батьків із поповненням.

Як уже повідомляло ІА «Имеется мнение», у перший день нового року у Жовтих Водах народився хлопчик вагою 3,500 кг та зростом 52 см. Це сталося о 10.23 в родині Юлії Миколаївни та Євгена Володимировича Харламових. Новонародженого синочка назвали Дмитром. Це друга дитина в родині, старшому сину Андрійкові 5 років.

Привітати щасливих батьків із поповненням прийшли перший заступник міського голови Ірина Олініченко та головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міськради Євгенія Гаврилова. Подарували матусі квіти, вітальну листівку та набір для догляду за дитиною.

«Від імені міського голови, усієї жовтоводської громади вітаю вас із такою важливою подією у вашій родині. Перш за все, хочу подякувати вам за те, що у такий непростий для країни час, ви наважилися стати батьками вдруге, – сказала Ірина Олініченко. – Бажаємо вашій родині міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру, злагоди. Нехай ваш малюк росте щасливим та життєрадісним, стане гордістю для своїх батьків та гідним продовженням роду, а Всевишній подарує йому світлу долю. Бажаємо вам здійснення всіх ваших мрій, щоб життєві негаразди обходили вас стороною, щоб сльози на очах з’являлися тільки від радості, а тато був для вас справжньою опорою та підтримкою».

Виписуючись із пологового відділення, родина подякувала медперсоналу за уважність, чуйність, професіоналізм, а міській владі – за привітання.

За інформацією офіційного сайту Жовтоводської міської ради

* * *

На Дніпропетровщині з 31 грудня по 2 січня народилося 53 дівчинки та 48 хлопчиків. Серед них – одні двійнята. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА. «Першим у 2018 році на світ з’явився мешканець Кам’янського, який народився о 00:02. Загалом за новорічні свята поповнення дочекалися понад 100 родин області. Вітаємо їх з подвійним святом!», – розповіла головний лікар-акушер області Катерина Каїра.

ІА «Имеется мнение», відео: ПН ТРК “Степ”

/2018/01/06/novorichnogo-malyuka-dmitrika-ta-jogo-batkiv-privitala-miska-vlada/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Святкуємо безпечно
Следующая запись
Письмо в редакцию: Осторожно, просроченные продукты
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *