Об’єднай українські землі за допомогою інтелектуальної гри

Настільну гру «Українська революція 1917-1921 років» від Інституту національної пам’яті отрималаЦентральна бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС». За допомогою цієї інтелектуальної гри можна перевірити знання з новітньої історії нашої держави, підготуватися до ЗНО та з користю провести своє дозвілля.

gra_
Працівники бібліотеки із цікавістю протестували нову інтелектуальну гру

Працівники книгозбірні вже протестували інтелектуальну історичну розвагу та рекомендують усім бажаючим перевірити свої знання з новітньої історії України. Як зазначають автори, гра розрахована для гравців від 14 років «до нескінченості». Утім, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович визнає, що головна аудиторія – учні старших класів.

А ми, у свою чергу, додаємо, що дана настільна гра стане відмінним практичним додатком для підготовки до ЗНО з історії. Тож, чекаємо на молодь для випробування своїх знань, отримання цікавої та корисної інформації, а також на вчителів історії, для яких гра стане доповненням до навчального процесу.

Правила наступні:

  • Гра побудована за стандартною схемою: є ігрове поле і є 88 клітинок-ходів, по яких рухаються гравці і вирішують різні завдання.
  • За поле у грі слугує Оглядова карта українських земель Степана Рудницького, яка умовно поділена на 6 регіонів: Київщина-Лівобережжя, Волинь, Галичина, Поділля, Південь і Схід.
  • Грати можуть до трьох учасників чи команд. Також потрібен ведучий.
  • Перемагає той, хто відповість на найбільше запитань щодо кожного з шести регіонів – вважатиметься, що цей гравець чи команда «об’єднали українські землі».

Правила ускладнені ще й особливими клітинками: «телепортом», «пасткою» та «чорними» і «білими» клітинками. Загалом, щоб пограти, доведеться детально вивчити правила. Всі відповіді є у правилах – їх перевіряє ведучий. Зрештою, складність деяких питань компенсує виданий спеціально для гри історичний посібник, який іде у комплекті та де можна знайти широковідомі та малозначні факти: від створення Центральної Ради до Другого Зимового походу, про перемоги та поразки, здобутки та прорахунки її провідників.

Хай досвід минулого зробить нас сильнішими сьогодні задля успішного майбутнього. Адже боротьба триває!

Центральна бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС»

/2017/12/09/obyednaj-ukra%d1%97nski-zemli-za-dopomogoyu-intelektualno%d1%97-gri/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Комп’ютерний Всесвіт дарує розкішний відпочинок переможцю акції!
Следующая запись
Фестиваль “Зірка танцполу – 2017” відбувся у ЦДТ
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *