Офіційна інформація за підсумками громадських слухань

Шановні жовтоводці!

27 вересня 2014 року відбулися міські громадські слухання за темою «Про використання території озеленення другого мікрорайону м.Жовті Води». За результатами слухань мешканцями міста внесено дві пропозиції, що підлягають обов’язковому розгляду органом місцевого самоврядування, а саме:

  1. Територію озеленення другого мікрорайону не виділяти під забудову.
  2. Рекомендувати депутатам Жовтоводської міської ради прийняти рішення про узаконення території озеленення другого мікрорайону як парку міста.

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради у відповідності до пункту 9 ст. 24 Статуту територіальної громади м. Жовті Води опрацював пропозиції, внесені громадськими слуханнями, та інформує про наступне.

Пункт перший пропозицій слухань співпадає з положеннями рішення міської ради від 30.04.2014 року №1637-47/ІV «Про відміну рішення Жовтоводської міської ради від 23.07.2008 року №654-34/V «Про затвердження містобудівного обґрунтування можливості розміщення торгового комплексу по вул.Петровського, район автостоянки». Дане рішення є чинним та згідно з ним територія озеленення другого мікрорайону не підлягає забудові.

Стосовно другого пункту пропозицій інформуємо, що питання про створення парку на території другого мікрорайону м.Жовті Води взято для опрацювання, буде розглянуто згідно з вимогами Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», обговорено в профільних комісіях міської ради та прийнято відповідне рішення, про що додатково буде проінформовано.

В.В.Тарасенко, Жовтоводський міський голова

/2014/10/01/oficijna-informaciya-za-pidsumkami-gromadskix-sluxan/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Водоканал просил освобождения от налогов – депутаты отказали
Следующая запись
Ставки есть, а врачей не хватает
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *