Оголошені переможці конкурсу громадських проектів

Визначилися переможці конкурсу проектів на бюджет участі м. Жовті Води. Переможцями визнано 5 проектів на загальну суму 500 000 грн:

бюджет міських ініціатив

1. Комфортна шкільна їдальня – шлях до здоров’я дітей (автор Павлина Чаленко)

Ідеєю проекту є створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей шляхом модернізації шкільної їдальні : заміна меблів для учнів 1, 2 класів на більш якісні та функціональні, закупівля сучасної м’ясорубки, встановлення стелажів для зберігання та сушіння кухонного посуду з нержавійки, тощо.

2. Облаштування Кімнати психологічного розвантаження у дошкільному закладі №4 “Калинка” (автор Світлана Кавацюк)

Створення оптимальних умов для проведення соціально-психологічних заходів, ефективного зняття психоемоційної напруги, розвантаження в спеціально відведеному і обладнаному приміщенні. Головною метою проекту є забезпечення предметно-ігровим спеціальним обладнанням Кімнати для дітей з психосоціальними проблемами розвитку.

3. Library Hub: сучасний простір у Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» (автор Катерина Бєлякова)

Створення у центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» безкоштовного мультимедійного простору для зустрічей, навчання, обміну думками та ідеями. Library Hub – це окрема кімната для спільної праці, проведення тренінгів, лекцій, майстер-класів для творчих, активних, креативних жовтоводців, які генерують ідеї для розвитку нашого міста.

4. Мотузковий парк пригод на деревах “Супергерой” у Дитячому парку (автор Вікторія Глебова)

Мотузковий парк пригод «Супергерой» – розважальний комплекс із різноманітними перешкодами, розміщеними на деревах на висоті 2 м від поверхні землі. Універсальна система безперервного страхування робить атракціон безпечним для відвідувачів. Пересуваючись між закріпленими на деревах платформами й долаючи на своєму шляху цікаві конкурси-перешкоди, діти та дорослі отримають безліч яскравих вражень.

5. НВК №6 «Перспектива» – соціально-культурний центр громади (автор Олена Школа)

Облаштування актової зали закладу новою музичною та мультимедійною апаратурою відкриває нові можливості для творчого розвитку учнів та вихованців НВК №6 «Перспектива», а також може бути використана для соціально-культурної та просвітницької роботи з громадою міста.

/2017/06/26/ogolosheni-peremozhci-konkursu-gromadskix-proektiv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Zhovti Vody. Timelapse
Следующая запись
Афіша до Дня Конституції України
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *