Олексій Більченко про роботу у виконкомі та своє підприємство

Депутат Жовтоводської міської ради та керівник ТОВ «БІЛМАКС» Олексій Більченко розповів про проблеми та здобутки у своїй підприємницькій та депутатській діяльності.
– Нещодавно ТОВ «БІЛМАКС» перенесло своє виробництво на новий виробничий майданчик. Чим це обумовлено?У 1998 р. наша родина організувала сімейний бізнес із виробництва товарів народного споживання на території старого Хлібозаводу. Спочатку ми орендували невеликі приміщення, а поступово викупили їх більшу частину. По мірі розвитку бізнесу ці приміщення все менше відповідали потребам виробництва. З 2004 по 2008рр. ми провели значну роботу і перенесли виробництво на нові виробничі площі по вул.Заводська. Нині це виробництво відповідає всім вимогам сучасності та нормам законодавства України.
– Ходять різні чутки щодо важкого економічного стану та навіть банкрутства вашого підприємства, що ви розпродуєте все своє майно. Чи це так?
– У Володимира Висоцького є чудова пісня про чутки:
«И словно мухи тут и там, ходят слухи по домам,
а беззубые старухи их разносят по умам, их разносят по умам».
А якщо серйозно, то я вже давно звик до різноманітних чуток. Іноді дізнаєшся від людей про себе абсолютно безглузді речі і тільки дивуєшся, яку треба мати фантазію, щоб таке вигадати. Чув навіть таке, що ми виробляємо золото та наркотики і будуємо в Криму палац. Щодо банкрутства, то ТОВ «БІЛМАКС» почувається впевнено на ринку України, має постійні ринки збуту, постійно удосконалює якість своєї продукції та розширює асортимент. Щодо продажу майна, то в бізнесі так буває завжди, щось зайве або застаріле продається, а потрібне купується, інакше буде застій.
– Останнім часом всі багато говорять про економічну кризу. А Вас це торкнулося?
– Саме завдяки тому, що ми своєчасно модернізували виробництво, нам вдалося уникнути якихось значних економічних ускладнень. Але дійсно, ситуація в Україні дуже важка. Останнім часом спостерігається спад майже в усіх сферах діяльності, стрімко зростає інфляція та зменшується платоспроможність населення. Все це пов’язано з тією гризнею, яка відбувається в політиці.

– Ви є депутатом Жовтоводської міської ради від СПУ. Чим Ви займаєтесь в раді?
– Роботи насправді вистачає. Вона у депутата земна: то десь труби діряві, десь яма біля під’їзду, у когось ліфт не працює і т.д. Звернень від мешканців дуже багато. До речі, ми, депутати від СПУ, постійно приймаємо мешканців у нашій громадській приймальні за адресою: вул.Петровського,52. Закон «Про статус депутатів місцевих рад» дозволяє депутату направляти депутатські звернення та вимагати від керівників та посадових осіб усунення порушень законодавства. Таким чином і працюємо. Якщо треба вирішити питання, то вимагаємо його вирішення. Мені вдалося, вважаю, не так і мало. Добився будівництва пішохідної доріжки від СШ №6 до будинків №76-80 по вул.Будьонного. Там діти ходили у школу через пустир, який у дощову погоду ставав болотом. Змусив ТОВ «Простор-С» засипати щебенем яму біля під’їзду будинку №13 по вул.Кропоткіна, яку вирили при ремонті, засипали землею та покинули, а люди до під’їзду по муляці заходили. Також підготував декілька звернення від імені Жовтоводської міської ради до центральної влади. Постійно виступаю на сесіях та вношу пропозиції до рішень, які вважаю необхідними.
– Чому ви вступили саме до Соціалістичної партії, адже її рейтинг не самий високий в Україні?
– Мене менше за все цікавлять рейтинги. Я самодостатня людина і не шукаю в цьому якоїсь користі. Депутати міської ради не отримують зарплатні, ніяких особистих або чиїхось інтересів я не лобіюю, і тим більше не беру хабарі. Насправді, в світі є всього три ідеології: це ліберальна (капіталістична), комуністична та соціалістична. При ліберальній ідеології багаті стають багатшими, а бідні стають біднішими. Комуністична ідеологія бореться за те, щоб в країні не було багатих. А соціалізм – це коли в країні немає бідних. Саме соціалісти зробили багатими такі країни Європи як Швеція, Франція, Австрія, Іспанія, Чехія, Германія та багато інших. Саме соціалісти цих країн є членами Європейського Соцінтерну, до якого 31 січня 2006 року вступила і Соціалістична партія України. Соціалісти в усіх скликаннях Верховної Ради розробили і внесли закони, які направлені на подолання бідності. Це закони «про дітей війни», «про оподаткування надприбутків», «про погодинну оплату праці» та багато інших соціально важливих законів. А нині майже всі політики використовують ці закони, як свої передвиборчі гасла. Мені соціалістична ідеологія найближча, бо важко бути щасливим серед нещасних, здоровим серед хворих або багатим серед бідних. Тому на своєму підприємстві я завжди намагаюся покращувати умови праці та збільшувати доходи працівників.
– Як Ви оцінюєте шанси СПУ на дострокових парламентських виборах?
– Коли СПУ створила антикризову коаліцію – її звинуватили в зраді своїх виборців, але зараз видно, що Мороз виявився провидцем і вже тоді зрозумів, що з Тимошенко та Ющенком каші не звариш. Насправді БЮТ, Партія Регіонів та Наша Україна – це однакові партії – партії ліберальної ідеології, бо мільярдерів одна має більше іншої. Але щоб реалізовувати свої програми треба бути при владі, тому СПУ і вирішила об’єднати свої зусилля з Партією регіонів, бо сидячи в опозиції свої програми реалізовувати неможливо. І час показав, що антикризова коаліція тоді спрацювала набагато ефективніше, ніж нова демократична. Тому я вважаю, що якщо СПУ не пройде до парламенту, нічого тоді українцям жалітися на своє життя.

/2008/11/16/%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9-%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D1%83-%D1%83-%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Судьба киосков решена
Следующая запись
Украл, выпил, украл или бизнес по-желтоводски.
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *