Олексій Більченко: управління господарством міста здійснюється з порушенням інтересів та законних прав громадян міста

МIСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
ДЕПУТАТ  ЖОВТОВОДСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ V СКЛИКАННЯ
БІЛЬЧЕНКО  ОЛЕКСІЙ  ВАЛЕНТИНОВИЧ

ЗАЯВА

Я, депутат Жовтоводської міської ради 5-го скликання, член фракції СПУ,  Більченко Олексій Валентинович, заявляю про наступне:
Я  не згоден з політикою, яку  обрав висуванець на пост міського голови    м. Жовті Води від Соціалістичної Партії України Голуб В. Ф..  Це стосується, насамперед, витрачання бюджетних коштів та коштів комунальних підприємств, кадрової політики, політики в сфері теплопостачання міста та в сфері надання комунальних послуг. Я вважаю, що управління господарством міста, яке знаходиться в компетенції міського голови, здійснюється з порушеннями  інтересів та законних прав громади міста. На мою думку, через супротив міського голови ініціативам деяких депутатів міської ради, у тому числі і ініціативам депутатів фракції СПУ, які реально направленні на покращення стану в місті, але не підтримуються міським головою, немає можливості змінювати життя міста в кращу сторону в багатьох сферах життєдіяльності міста . Також, я вважаю неприпустимими поведінку та звернення міського голови на засіданнях сесії міської ради, по відношенню до деяких депутатів міської ради, думка яких не співпадає з думкою міського голови.  Це спонукало мене прийняти рішення про вихід з лав СПУ.
Також, зважаючи на те, що депутати Жовтоводської міської ради розділені на два рівних табори, я не бачу можливості прийняття радою консолідованих, потрібних місту рішень, тим більше виконання цих рішень виконкомом міської ради, а також можливості прийняття рішень по зміні вищого керівництва міста. На мою думку, така ситуація склалася саме через бажання міського голови розділити міську раду на два табори, аби зробити її слабкою.  Тому вважаю безперспективною подальшу свою працю депутатом Жовтоводської міської ради та не маю бажання лише рахуватися депутатом Жовтоводської міської ради.
В зв’язку з вищевикладеним, я  заявляю про свій вихід з фракції СПУ та про своє припинення діяльності депутатом Жовтоводської міської ради  5-го скликання з моменту оголошення даної заяви.

Олексій Більченко

/2009/06/24/bilchenko-2/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Желтых Водах снова тонут и убивают
Следующая запись
Проломил голову за мобильный телефон
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *