OpenZV «Зачотний четвер» – вечір відпочинку для жовтоводської молоді

5 листопада на базі ЦДТ відбувся третій міський молодіжний форум «Місто очима молоді». Завдяки спільним зусиллям Молодіжної ради при виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконкому, підтримці Дніпропетровської облдержадміністрації та спонсорській допомозі було окреслено ряд важливих завдань для подальшого покращення дозвілля нашої молоді. З’ясувавши всі побажання учасників форуму, Молодіжна рада почала втілювати їх у життя.

Тож 24 листопада 2016 року на базі Жовтоводського педагогічного коледжу за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконкому відбувся розважальний захід, присвячений Міжнародному дню студента – OpenZV «Зачотний четвер». Вечір відпочинку об’єднав близько 350 студентів різних навчальних закладів міста, молодіжних організацій та тих, хто прийшов гарно провести вільний час.

Зі словами привітань до молоді звернулися заступник міського голови Євген Глазирін, в.о. директора Жовтоводського педагогічного коледжу Світлана Канівець та в.о. начальника управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Наталія Калініченко. Представники міської влади та області пообіцяли надавати підтримку Молодіжній раді у проведенні майбутніх заходів та висловили побажання, що молодь Жовтих Вод почне активніше долучатися до розвитку молодіжного руху у нашому місті.

На усіх, хто прийшов на «Зачотний четвер», чекали конкурси з цінними подарунками, солодощі, дві фотозони, які створили студенти Жовтоводського педагогічного коледжу, гарний настрій та молодіжна дискотека. Наприкінці вечора було обрано Короля та Королеву вечірки, які отримали символічні корони від організаторів заходу.

Молодіжна ради висловлює вдячність за допомогу у проведенні заходу Дніпропетровській облдержадміністрації, ГО «Яструб», Жовтоводській міській організації «Самопоміч», «Napoli» та «Gipnoze».

Сподіваємося, що підтримка молодіжних ініціатив і число заходів, що реалізуються разом із молоддю, буде лише збільшуватися!

Сергій Супрун, голова Молодіжної Ради, фото: Сергій Челноков, ІА “Имеется мнение”

/2016/12/02/openzv-zachotnij-chetver-vechir-vidpochinku-dlya-zhovtovodsko%d1%97-molodi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Статистичні дані по м. Жовті Води
Следующая запись
У ЦДТ проведено фестиваль танцю «Зірка танцполу-2016»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *