Пам’ять оживає вогнем пекучих ран…

3 лютого 2016 року в бібліотеці-філії №1 для молоді  КЗК «Жовтоводська ЦБС»  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проведено годину мужності «Афганістан – біль і пам’ять» для учнів 7 класу СЗШ №10.

Бібліотекарі, коментуючи документальне відео, ознайомили юнацтво з передісторією та хронікою подій тієї довгої, страшної, болючої війни. Відео доповнили своїми спогадами запрошені ветерани Л. І. Овчаров, А. В. Подгорний та О. Л. Лукашевич – члени міської організації «Афган». З перших днів початку АТО Олег Леонтійович захищав цілісність та незалежність нашої держави, а зараз разом з Леонідом Івановичем представляють Координаційний центр оборони та допомоги армії займаючись волонтерською діяльністю. Андрій Володимирович подарував усім присутнім афганські пісні у власному виконанні, які не залишили нікого байдужими. До уваги аудиторії працівники бібліотеки презентували перегляд літератури «Пам’ять оживає вогнем пекучих ран, ніколи не забути нам, тебе Афганістан!». Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців хвилиною мовчання.

По різному можна оцінювати події тих років. Різне бачення афганської війни, наказів командування і військових операцій тими, хто їх виконував. Для нас це взагалі події, які відбувалися в іншій державі, але учасниками яких були наші батьки, родичі, земляки. І тому для них і для нас Афган – це страшна пам’ять, страшної війни, уроки якої мають бути засвоєні політиками і ніколи не повинні повторюватись в жодній країні.

А. Стороженко,бібліотекар абонементу 

/2016/02/06/pamyat-ozhivaye-vognem-pekuchix-ran/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У Жовтих Водах відбудеться прийом народного депутата Юрія Берези
Следующая запись
Відповіді в.о. начальника управління ЖКГ м. Жовті Води В.Горбай
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *