Перша петиція в єдиній системі місцевих петицій зібрала необхідну кількість голосів та направлена до місцевої влади

В Жовтих Водах громада зібрала необхідну кількість голосів для першої петиції в єдиній системі місцевих петицій. Петиція стосовно встановлення власників покинутого багато років тому кінотеатру “Супутник” та наведення порядку біля нього направлена на розгляд до органу місцевого самоврядування. Громадський діяч та автор цієї петиції Григорій Разумовський  подякував усім, хто долучився тим чи іншим чином до цієї справи, за активну громадянську позицію.

sputnik

Станом на 13.09 петиція зібрала 112 голосів з 100 необхідних. До відповіді влади залишилось чекати 13 днів.

На сьогодні в системі зареестровано ще 5 петиції – дві стосовно асфальтування доріг, по одній про наведення порядку на дитячих майданчиках міста, про видачу дозволів на встановлення індивідуального опалення та про скасування паперових довідок поміж комунальними підприємствами Жовтих Вод.

Чекаємо на реакцію міської влади та на вирішення проблемного питання з кінотеатром “Супутник” – це стане маркером роботи всієї системи місцевих петицій.

Громадський контроль

/2016/09/13/persha-peticiya-v-yedinij-sistemi-miscevix-peticij-zibrala-neobxidnu-kilkist-golosiv-ta-napravlena-do-miscevo%d1%97-vladi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
З початку вересня на території міста Жовті Води виникла 21 пожежа
Следующая запись
Первый открытый чемпионат “ЖОР” по ловле хищной рыбы!
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *