Підрахунок мотогодин: як порахувати мотогодини генератора

Підрахунок мотогодин: як порахувати мотогодини генератора

Після початку відключень світла в Україні, популярність генераторів зросла в рази і ними почали користуватися навіть люди, які жодного разу до цього не бачили генератор в очі, а тим паче не обслуговували їх. Тому у багатьох після перегляду керівництва з обслуговування генератора “як рахувати мотогодини генератора”, оскільки в цих інструкціях часто вказують інтервал обслуговування в мотогодинах. 

Чим мотогодина відрізняється від звичайної години

Знос ресурсів будь-якого мотора залежить не тільки від кількості годин його роботи, а ще й від інтенсивності цієї роботи, працюючи на високих обертах, двигун генератора швидше потребуватиме обслуговування і навпаки при низьких оборотах вам нема сенсу обслуговувати двигун дуже часто. Тому рахувати у звичайних годинах — це помилка, потрібно розраховувати також інтенсивність використання генератора.

Як порахувати мотогодини для вашого генератора

Найлегший спосіб — це замовити лічильник для мотогодин, розмістити його на вашому генераторі, він за вас буде все рахувати і ви не пропустите час технічного обслуговування, після якого просто натисканням кнопки можна буде обнулити лічильник, який почне заново рахувати години до наступного ТО. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці https://microtronic.com.ua/uk/

Для підрахунку без лічильника потрібно використовувати формули, які потрібно шукати для кожного генератора окремо, а точніше для двигуна, який встановлений у ньому. Зазвичай для підрахунку потрібно буде знати кількість годин, яку працював генератор на кожному режимі. Метод дуже незручний, якщо ви постійно використовуєте різні режими, але якщо ви не хочете витрачатися на лічильник, то доведеться морочитися, якщо не хочете угробити генератор або не хочете витрачатися на зайве ТО.

Якщо ви знаєте, що генератор працюватиме в одному режимі та певну кількість годин, то можете звернутися з цими даними до консультанта під час купівлі генератора і він вам розповість, через який час потрібно буде обслуговувати його. Але знову ж таки повторюся, що краще купити лічильник для мотогодин і з його допомогою ви зможете заощадити на ТО або ремонті генератора.

Підіб’ємо підсумок

Читайте інструкцію з використання генератора, використовуйте техніку правильно, обслуговуйте її, так вона проживе і прослужить вам довгий час.

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Онлайн-покупка лекарств: как сделать правильный выбор
Следующая запись
Як новому гравцю отримати привітальний бонус у казино Космолот
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *