Пили, палили та порушували ПДД

Кримінальну статистику за минулий тиждень повідомив Андрій Большак, представник Жовтоводського міського відділу поліції.

136 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні та інші події надійшло протягом минулого тижня до відділу поліції. У тому числі крадіжок – 3, тілесних ушкоджень – 1, адміністративні правопорушення – 17, сімейні сварки – 2, пожеж – 9, ДТП без травмованих – 1.

Складено 85 адмінпротоколів. У тому числі 27 – за вживання алкоголю у громадських місцях, куріння в заборонених місцях – 23, за порушення ПДД – 26. Виявлено двох водіїв, які керували автотранспортними засобами у нетверезому стані.

Що стосується святкових заходів, то поліція сумлінно здійснювала патрулювання міста. Обійшлося без ексцесів. Хіба що довелося приводити до тями чоловіка, який вжив забагато алкоголю, спостерігаючи за гонками на змаганнях з мотокросу.

Як зауважив міський голова Володимир Абрамов, деякі з глядачів поводилися на чемпіонаті дивно: як розпочали день о дев’ятій ранку за столиком з келихом, так і не виходили з того місця до кінця змагань. Такий тип вболівальників дивує міського голову.

Керівник міського управління Держспоживспілки Вікторія Проша закликала поліцію більше зосередитися на боротьбі зі стихійною торгівлею. Вона зазначила, що неподалік магазину «Дев’ятка» вже не тільки продають молочні продукти у невстановлених місцях, а ще й додалося м’ясо птиці – домашні кури. В.Проша радить представникам поліції проводити рейди таким чином, щоб вони буди неочікувані для порушників.

ІА «Имеется мнение», видео: ПН ТРК “Степ”

/2017/09/01/pili-palili-ta-porushuvali-pdd/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Третя річниця Іловайської трагедії
Следующая запись
Звіт по програмі соціального захисту населення
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *