П’ятихатки. Лист відчаю

До редакції ІА «Имеется мнение» надходять листи не лише від жовтоводців. Днями до нас звернувся мешканець сусіднього міста з проханням: «Шановна редакціє! Прошу вас опублікувати мій відкритий лист із надією на те, що його прочитають мешканці та міський голова Пятихаток. Це вже просто крик душі». Тож, надаємо можливість автору висловитися:

П’ятихатки

«Шановна громадо міста П’ятихатки! Уже немає сил далі мовчати та дивитися, як моє рідне місто знищують на наших очах! На два місяці нас, пятихатців, залишили без води. При цьому постійно звертають провину на підрядну організацію. Терпець увірвався, тож хочеться запитати у міського голови Олега Володимировича Малоока: «Шановний пане Олеже, скільки ж це ще буде продовжуватися? І коли Ви нарешті навчите свою заступницю Ларису Володимировну Крутенко ввічливо розмовляти з простими людьми та говорити їм правду, а не обманювати, кричати або ж взагалі кидати трубку? Чи може, на Вашу думку, це цілком нормальна поведінка для державного службовця?» Хоча, якої правди я вимагаю, коли Лариса Володимирівна і сама не знає, чому немає води у місті…

Ще болючі питання, на які я не можу закрити очі – це дороги, сміття та дерева. Усі ми їздимо та бачимо, що дороги, які були залатані в минулому році, зараз виглядають жалюгідно. Фактично, їх у цьому році не стало, але ж на асфальтування були витрачені мільйони. Де ж ті гроші та де дороги? Мабуть, як завжди: отримали «відкат» до своєї кишені. А тепер засипали ями на дорогах камінням зі цвяхами для замилювання очей.

Щодо сміття, то ми також на власні очі бачимо, з якою періодичністю його вивозять. Стоїть собі те нещасне сміття, стоїть, ніхто його не забирає, аж поки собаки не розірвуть пакети та не розтягнуть по всій вулиці. Ганьба такому ЖЕКу!

А дерева? Шановна громадо, це ж краса нашого міста. Зараз таке враження, що вони, бідні, градом побиті. Куди ж дивиться міськвиконком? Хто видає дозволи на обрізку та визначає таку методику обрізки дерев?

Дуже хочеться, щоб на всі ці болючі питання відповів наш міський голова. Хоча, коли ж йому знайти для цього час: він же у нас постійно відпочиває. Тільки, пробачте, від чого?

Хочу звернути увагу на ще один цікавий момент. 16 березня відзначався День працівників житлово-комунального господарства – професійне свято працівників КП Пятихатської міської ради «Житлокомплекс» та П’ятихатської міської комунальної житлово-експлуатаційної контори № 2. На урочистостях повинні були вручити грамоти за професійну майстерність, сумлінну працю, ентузіазм, завзятість у роботі, забезпечення комфортних умов населенню та з нагоди професійного свята Дня працівників ЖКГ наступним посадовим особам: керівникам підприємств Олександру Анатолійовичу Карвацькому та Олександру Івановичу Жалдаку, а ще спеціалісту першої категорії з питань ЖКГ виконкому Валентину Михайловичу Демянчуку. Але ж, все-таки, грамоти цим посадовцям не вручили. Мабуть, представникам влади порадили цього не робити (чи то самі одумались), щоб не нагнали ще більшого негативу на себе.

Ну і наостанок хочеться поцікавитися у міського керманича пана Олега: що за проблеми із секретарем міської ради Наталією Павлівною Великою? Вона працює без нарікань, виконує свою роботу, то чим же Вам не вгодила? Можливо тим, що не виконує Ваші вказівки, які суперечать чинному законодавству?

На всі озвучені питання хотілося б почути чіткі відповіді. Проте, сумніваюся, що наш міський голова захоче відповідати своїм виборцям…

Тож, шановні земляки – ті, кому так само допекло, як і мені, прошу вас коментувати та поширювати моє звернення! Нас мають почути».

ІА «Имеется мнение»

/2017/03/30/pyatixatki-list-vidchayu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводська прокуратура відкрила «гарячу лінію»
Следующая запись
1 апреля в 20:00 приглашаем на концерт “R.roo” в Желтых Водах!
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *