Плюси та мінуси купівлі бу айфона

Плюси та мінуси купівлі бу айфона

Купівля бу (з рук) iPhone має як свої плюси, так і мінуси у порівнянні з придбанням нового смартфона Apple. Давайте детальніше розглянемо основні з них.

Переваги бу айфонів:

  • Доступніша ціна. Головна перевага Айфон бу — це, звичайно, його ціна. Вартість таких смартфонів значно нижча, ніж у нових моделей. Різниця може становити 30-50% від вартості нового аналогічного iPhone. Це дозволяє придбати досить потужний смартфон за відносно невеликі гроші.
  • Гарне співвідношення ціни та якості. Незважаючи на те, що бу айфони вже були у використанні, багато моделей все ще відрізняються високою якістю та продуктивністю. Адже смартфони Apple славляться своєю надійністю та довговічністю. Отже, навіть після 1-2 років використання, айфон продовжує залишатися потужним пристроєм. При цьому його вартість значно менша за початкову.
  • Можливість придбати старші моделі. На вторинному ринку можна знайти і придбати більш старші моделі айфонів, які вже не продаються офіційно в магазинах. Наприклад, iPhone 7 або 8 покоління. Це гарний шанс придбати все ще потужний айфон за помірну ціну.
  • Швидше оновлення моделі. Купуючи бу айфон, можна частіше оновлювати модель, адже його вартість менша. Таким чином, з’являється можливість частіше користуватися новими моделями айфонів.

Мінуси бу айфонів:

  • Обмежений термін служби акумулятора. З часом акумулятор смартфона втрачає ємність. У бу айфонів ресурс батареї може бути вже частково вичерпаний попереднім власником. Це потребує додаткових витрат на заміну батареї.
  • Ймовірність прихованих дефектів. Неможливо повністю перевірити технічний стан смартфона. Можуть проявитися приховані дефекти, про які не повідомив продавець. Це може вимагати додаткових витрат на ремонт.
  • Відсутність гарантії. На бу техніку зазвичай не поширюється гарантія від виробника і продавця. Тому у разі поломки доведеться ремонтувати смартфон за свій рахунок.
  • Неможливість налаштування під себе. При купівлі бу айфона доведеться прийняти його конфігурацію як даність. Наприклад, об’єм пам’яті чи колір корпусу. На відміну від покупки нового смартфону, де можна обрати потрібні характеристики.

Отже, підсумовуючи все вищесказане, купівля бу iPhone може бути гарним варіантом для тих, хто бажає придбати потужний смартфон Apple за помірну ціну. Проте слід уважно перевірити його стан перед покупкою, щоб уникнути неприємних несподіванок через приховані дефекти.

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Как выбрать и купить датеры, нумераторы и штампы
Следующая запись
Найкращі ноутбуки Lenovo для роботи та навчання
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *