Поліцейські новини: розшук зниклої дитини, п’яні водії, наркотики та інше

Про криміногенну ситуацію в місті за період з 17 по 24 липня доповів Віталій Шпак, т.в.о. начальника Жовтоводського відділу поліції.

Минулого тижня до відділу поліції звернулася схвильована жінка, яка повідомила, що її дитина, 2012 р.н. вийшла на прогулянку та не повернулася додому. На щастя, фінал історії виявився щасливим: під час патрулювання території працівники поліції знайшли дитину у сусідньому дворі. Виявилося, що вона там гралася та не поспішала додому. Але цей випадок повинен ще раз нагадати всім батькам малечі про неприпустимість безконтрольних прогулянок у такому віці.Щодо інших подій – усього було зареєстровано 142 заяви про злочини та правопорушення. У тому числі скоєно 9 крадіжок, трапилося 6 пожеж, 3 ДТП без травмованих, зафіксований 1 факт зберігання наркотиків, 1 – невиплати аліментів, 1 – спричинення тяжких тілесних ушкоджень.
У СМСЧ-9 було доправлено 20-річного хлопця з вогнестрільним пораненням. Йому влучили з дробовика у легеню. Лікарі планують заходи щодо вилучення дроби. Про це повідомила Неля Тарасьєва, начальник медсанчастини.
Поліцією було складено 55 адмінпротоколів. У тому числі 13 – за розпиття алкоголю у громадських місцях, 10 – за паління, 3 – керування автотранспортом у нетверезому стані та інші.
ІА «Имеется мнение», Відео: ПН ТРК “Степ”

/2017/07/25/policejski-novini-rozshuk-zniklo%d1%97-ditini-pyani-vodi%d1%97-narkotiki-ta-inshe/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Підсумки підсумкової атестації жовтоводських випускників
Следующая запись
КП “ВЖРЕО” звітує
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *