Привітання міського голови Володимира Абрамова з Днем пам’яті та примирення, 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани! Дорогі жовтоводці!

День пам’яті та примирення

У ці дні разом із Європою та світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 72 років тому здобував перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці дні завжди викликають почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна та висловлюємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав перемогу над ворогом.

На жаль, сьогодні, через 72 років від дня Великої Перемоги, народ України знову захищає здобуту свободу та цілісність держави, проявляючи, як колись, мужність і героїзм. Шановні ветерани! Завойована вашим поколінням Перемога сьогодні надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає українським солдатам долати труднощі та йти вперед. Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам здоров’я, благополуччя та миру. Нехай війна, яка прокотилася глибоким горем по мільйонах людських доль, буде останньою на нашій землі, нехай злагода і добробут панують у кожній оселі, адже одвічна воля народу України до миру, свободи і кращого життя є непереможною!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям і тим, хто сьогодні виборює наш із вами спокій та мирне життя!

З повагою

міський голова Володимир Абрамов

/2017/05/08/privitannya-miskogo-golovi-volodimira-abramova-z-dnem-pamyati-ta-primirennya-72-yu-richniceyu-peremogi-nad-nacizmom-u-drugij-svitovij-vijni/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ПРОГРАМА KOZAK FEST 2017
Следующая запись
Відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *