Реєструйтеся для участі у пробному ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься в березні 2013 року з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання. А от зареєструватися для участі у пробному ЗНО потрібно вже в листопаді цього року.

Тести пробного тестування відповідають програмам ЗНО, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть запропоновані під час основного ЗНО. Пробне тестування, як і ЗНО 2013, проводитиметься з одинадцяти предметів.

Графік проведення пробного ЗНО 2013 року:

23 березня – українська мова та література, англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія;

30 березня – математика, історія України, хімія, географія, світова література.

Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно.

Зареєструватися для участі у пробному ЗНО ви можете в термін з 1 до 30 листопада 2012 року на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти www.dneprtest.dp.ua.

Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування складає 89 гривень. Ви можете здійснити оплату в установах будь-якого банку України.

Додаткову інформацію щодо реєстрації для участі у пробному тестуванні можна отримати за телефоном гарячої лінії 056-790-24-99 в місті Дніпропетровськ, або зателефонувати відповідальній особі від відділу освіти в місті Жовті Води 2-34-42.

Світлана Канівець, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти виконкому Жовтоводської міської ради

/2012/11/17/reyestrujtesya-dlya-uchasti-u-probnomu-zno/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Выборы закончились – качели демонтировали
Следующая запись
Грамота начальнику гороо
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *