Рятувальники провели черговий профілактичний рейд

21 січня співробітниками Жовтоводського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору міста Жовті Води. Співробітники ДСНС інформували громадян про пожежі, які сталися в області та на території міста останнім часом, а також про загибель на них людей. Під час проведення заходу серед громадян були розповсюджені листівки та пам’ятки застережливого характеру.

Вогнеборці наголосили, що зниження температури повітря сприяє тому, що населення починає частіше використовувати обігрівачі. В побуті необхідно дотримуватись вимог пожежної безпеки, аби порушення не стали причиною займань, травмування та загибелі людей.

Рятувальники наголосили на необхідності своєчасного проведення чистки димових та вентиляційних каналів, забезпечення безпечного користування електроприладами та пічним опаленням. Окремо нагадали батькам про заборону залишати дітей без нагляду дорослих. Гарним способом нагадати громадянам про безпеку стали профілактичні друковані пам’ятки, які вручались кожному проінструктованому. Громадяни також мали нагоду поставити свої питання до вогнеборців. Зважаючи на сильні морози, люди виявили стурбованість питанням безпеки взимку та подякували рятувальникам за увагу до безпеки в побуті.

За інформацією Жовтоводського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

/2016/01/22/ryatuvalniki-proveli-chergovij-profilaktichnij-rejd/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Як замети вплинули на здоров`я жовтоводців? Та про стан захворюваності на грип
Следующая запись
Різдво з Гердою – 2016
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *