Роз’яснення щодо нового договору постачання природного газу

Побутові споживачі природного газу в Жовтих Водах почали отримувати Заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу  та інформаційний лист з роз’ясненнями.

У Заяві-приєднанні побутовим споживачам необхідно підписати заяву в декількох місцях та повернути газопостачальній компанії

У Заяві-приєднанні побутовим споживачам необхідно підписати заяву в декількох місцях та повернути газопостачальній компанії

Після набуття чинності нормативних актів, які реалізують вимоги Закону України «Про ринок природного газу», зокрема нових Правил постачання природного газу, постачання природного газу клієнтам здійснюється на підставі укладення публічного договору постачання природного газу між постачальником та споживачем.

«Нова процедура укладення договору набагато спрощена, адже вона не потребує двостороннього підписання, – коментує директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Тетяна Соболь. – Наша компанія надішле кожному своєму клієнту Заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу».

У разі відсутності зауважень до персональних даних у Заяві-приєднанні побутовим споживачам необхідно підписати заяву в декількох місцях та повернути газопостачальній компанії – надіслати поштою, вкласти у спеціальну скриньку в абонентському відділі газового господарства або передати контролеру під час його візиту. Жодних інших додаткових документів (договорів) підписувати не доведеться.

Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам затверджено Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2500. Договір є публічним – він розташований на веб-сайтах постачальника газу – ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» та державного регулятора НКРЕКП, опубліковано в газеті Дніпропетровської обласної ради «Зоря» № 101 (21731) від 30.12.2015р., у Криворізької міської газеті «Червоний гірник» №96 (21619) 31.12.2015р., у газеті «Днепр Вечерний» №111 (13065) від 30.12.2015р. та в журналі «Офіційний вісник України» № 92 від 27.11.2015р.

Отримати відповідь на додаткові питання можна через Особистий кабінет споживача, попередньо зареєструвавшись на сайті 104.ua, або звернувшись до оператора контакт-центру щодня (включаючи суботу-неділю) з 8:00 до 20:00 год. за номерами:

(056) 78-70-104 – для Дніпропетровської області.

Дніпропетровськгаз

/2016/02/10/rozyasnennya-shhodo-novogo-dogovoru-postachannya-prirodnogo-gazu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
За комунальні борги будуть накладати арешти на квартири
Следующая запись
Депутати прийняли програму підтримки ОСББ та створили комісію для перевірки КП “Ритуальні послуги”
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *