Розпочалась спартакіада Атомпрофспілки

Наприкінці березня у м.Енергодар Запорізької області відбувся перший тур спартакіади Атомпрофспілки. У змаганнях узяли участь п’ять команд, що складалися з працівників атомних станцій. Гідно представили на змаганнях м.Жовті Води учасники команди ДП «СхідГЗК».

Як розповів начальник відділу фізкультури та спорту виконкому Володимир Ніколаєв, змагання проводилися у трьох видах спорту: футзал, армспорт і плавання. У результаті жовтоводці посіли друге загальнокомандне місце, поступившись лише команді Запорізької АЕС.

За видами спорту жовтоводські спортсмени отримали такі місця: ІІ місце у змаганнях із футзалу (тренер Сергій Рапацький) і армспорту (тренер Василь Шостак; ІІІ місце у плаванні (тренер Олексій Саєнко). Кращим гравцем турніру у змаганнях із футзалу був визнаний жовтоводець Стас Гора.

Наступний тур спартакіади відбуватиметься у Жовтих Водах наприкінці травня. Цього разу змагання проходитимуть в інших видах спорту: легка атлетика, волейбол, шашки тощо.

Тож, вітаємо жовтоводську команду із вдалим початком та бажаємо не тільки утримати почесне загальнокомандне друге місце, а й вийти у лідери спартакіади!

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»

Related Images:

/2013/04/05/rozpochalas-spartakiada-atomprofspilki/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Танець — ритм їхнього життя
Следующая запись
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *