Самосуд над крадіями палива у П’ятихатках

У П’ятихатках водії піймали чоловіків, які крали паливо з вантажних автомобілів, та вчинили самосуд. Відповідне відео з’явилося на ютубі та викликало емоційне обговорення у соціальних мережах. Звертаємо увагу, що відео – оригінальне та містить ненормативну лексику.
Підвисити людину за одну ногу головою додолу та вимагати зізнання у скоєних крадіжках – це гідне покарання для злодія чи неприпустима жорстокість? Коментуючи це відео на фейсбуці, користувачі висловлювали протилежні думки з цього приводу.

Більшість учасників обговорення відео зазначали, що такі дії правильні. Адже, мовляв, коли раніше водії зверталися до поліції з приводу того, що в них злите дизпаливо, і вони не можуть їхати далі за маршрутом – ніяких заходів не вживалося: «Їх хто заставляв красти… «бентлі» на солярці не їздить… зливають у мужиків-роботяг, які свої сім’ї годують. Здоровий кабан висить, міг би йти працювати… Не хоче працювати – треба було в школі добре вчитись і бути професором. Яка… гуманність, як буде гуманність, то і в нас дійде, що буде страшно голову з кабіни висунути…»
Другі учасники обговорення вважали подібну розправу над крадіями неправильною та були переконані: «Взагалі, таке затримання – це кримінал, при гарних адвокатах, люди будуть мати проблеми…» Зазначали, що таке знущання неприпустиме. Наводили приклад: «Він 100 літрів дизпалива спер – та його не дерево. А інший мільйони з бюджету краде, на «бентлі» їздить та сміється, як чоловіки одне одного за 100 літрів дизпалива на дерева підвішують».
Висловлювалися і такі думки: «Треба карати не цих, а тих, хто довів людей до крадіжок», «Якщо народ виконує обов’язки поліції, то навіщо платити податки. Ще треба покарати тих, хто скуповує крадене і не цікавиться, звідки береться та солярка та акумулятори».
«Якщо не працюють правоохоронні органи, то так може трапитися, що у нас будуть самосуди у місті Жовті Води» – зазначав міський голова Володимир Абрамов на минулій оперативній нараді. Як бачимо, у сусідніх П’ятихатках самосуди вже почалися. Те, що подібний спосіб вирішення проблеми не є цивілізованим – зрозуміло. Як людям захищати себе та своє майно у наш складний час – питання відкрите…
ІА «Имеется мнение», автор відео: Олексій Зайченко

/2017/12/18/samosud-nad-kradiyami-paliva-u-pyatixatkax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Володимир Абрамов звітує перед громадою
Следующая запись
Новини від міської влади
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *