Сергій Єфремов: “Фото біля Вічного вогню зроблено неякісно”

Задокументовано незаконну роботу жовтоводського пункту приймання металобрухту. Дніпропетровщина – лідер за обсягами крадіжок кабельно-провідникової продукції. Поліція недобачає на фото, хто і що палив біля Вічного вогню. Коли можна приходити на прийом до нового головного поліціянта? Про це та інше йшлося на оперативці 12 лютого.

Учасникам оперативної наради було офіційно представлено тимчасово виконуючого обов’язки начальника Жовтоводського відділу поліції Юрія Леонідовича Івоніна. Він приступив до роботи 2 лютого. Із 2008 року посідав керівні посади в органах внутрішніх справ, є учасником АТО, керував правоохоронними підрозділами Кривого Рогу, має досвід роботи оперативного працівника. Прийом громадян здійснює щосереди з 10.00 до 14.00.

Юрій Івонін повідомив: «Провівши аналіз і вивчивши проблематику даного регіону, можу сказати, що не тільки тут така проблема – крадіжки кабельно-провідникової продукції, наркоманія… І в других регіонах, у Кривому Розі… Підводили підсумки у головному управлінні. Наша Дніпропетровська область посідає перше місце щодо крадіжок кабельно-провідникової продукції».

Новий головний поліціянт поскаржився, що у Жовтоводському відділі поліції значний некомплект: зі 141 працівника, який повинен бути у штаті, не вистачає 43. «Через це додаткове навантаження лягає на інших співробітників, – зауважив Ю.Івонін. – Зокрема, дільничних інспекторів не вистачає, які б могли в першу чергу займатися профілактикою даних злочинів. Зараз намагаємось знайти людей, які, дійсно, захочуть працювати. Тих, хто не хоче – будемо звільняти». Новий керівник сподівається, що подолати актуальні проблеми жовтоводської злочинності згодом вдасться.

Про кримінальні події минулого тижня розповів Сергій Єфремов, заступник начальника ЖВП.

За минулий тиждень до надійшло понад 260 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, серед них: 7 крадіжок, 2 пожежі, 1 шахрайство, тілесні ушкодження, 1 факт підроблення документів (тимчасового посвідчення керування транспортним засобом), 2 факти незаконного зберігання холодної зброї, 1 самогубство. Із 7 поверху недобудови викинувся 31-річний громадянин міста, «швидка» допомога приїхала вчасно, але через декілька годин чоловік помер у лікарні.

Під час відпрацювання міста за допомогою додаткових сил виявлено: 6 фактів зберігання наркотичних речовин, 1 факт незаконної господарської діяльності – приймання металобрухту по вул.Заводській. Розповідаючи про такий факт, Сергій Єфремов подякував міському голові Володимиру Абрамову за підтримку поліції та зауважив: «Декілька разів Ви на цьому акцентували увагу. Але, самі розумієте, документування даного виду злочину при наявності маленького міста, при наявності «кумівських» та «сватовських» підводних течій, немаловажне».

За тиждень складено 63 адмінпротоколи, з них: 24 – за порушення правил дорожнього руху; дрібне розкрадання – 3, 2 – насилля в сім’ї, 21 факт порушення громадського спокою у вигляді тютюнопаління та перебування у стані алкогольного сп’яніння у громадських місцях.

Надійшло 3 заяви від мешканців, що поліція обмежує їх у певних правах або порушує ці права. «Про всі незаконні наші дії ви маєте право звертатися як до прокуратури та і до вищого керівництва поліції», – розповів С.Єфремов.

Міський голова Володимир Абрамов запитав у керівництва поліції, які заходи вживаються щодо зухвалого вчинку біля Вічного вогню.

«Проводимо заходи щодо встановлення цієї особи, – розповів С.Єфремов. – Промоніторивши наші засоби фіксації телефонних дзвінків, до ЖВП даної інформації не надійшло… Встановлюємо особу, яка повідомила інформацію, яка фотографувала».

Сергій Єфремов зауважив, що точно не можна сказати, що чоловік випалює саме кабельно-провідникову продукцію. Адже фотографія зроблена неякісно…

Якщо ви маєте якусь інформацію стосовно даного злочину або впізнали людину на фото, повідомте поліцію. Можна анонімно.

Резонансний злочин стався у Верхньодніпровську (це місто входить до території обслуговування ЖВП). О четвертій годині ранку місцевий мешканець вийшов із дому. На вулиці сталася сварка з невідомою особою. В результаті чоловік отримав ножове поранення та помер від втрати крові. Триває слідство.

ІА «Имеется мнение».

/2018/02/13/sergij-yefremov-foto-bilya-vichnogo-vognyu-zrobleno-neyakisno/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Військомат закликає: “Не ховайтесь від призову!”
Следующая запись
До Міжнародного дня рідної мови
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *