Що тече з жовтоводських кранів – перевірятимуть фахівці

Днями керівництво Водоканалу з обуренням скаржилося, що усередині каналізаційного колектору знаходять сміття, ганчір’я та особисті речі. А що знаходиться у водопровідних трубах? Яка вода там тече? Багато мешканців міста переконані, що це не зовсім питна вода. Тож не ризикують її пити, а купують очищену воду чи користуються фільтрами. Міський голова Володимир Абрамов повідомив: у місті планується ретельна перевірка якості питної води.

Питьевая вода в г. Желтые Воды

Питьевая вода в г. Желтые Воды

«За підказкою громадських діячів я зрозумів, що нам нарешті треба звернути увагу на якість питної води та оцінити її, – повідомив Володимир Абрамов на сесії міськради. – Планується провести моніторинг з якості води в місті Жовті Води. Будуть запропоновані певні заходи у відповідності до державних стандартів».

Міський голова зауважив, що процедура перевірки якості питної води доволі складна, і її повинні виконувати фахівці. Але ж не ті фахівці, які працюють у водопостачальній організації, а незалежні. Планується провести відповідний конкурс та визначити виконавця. «Тоді ми і побачимо відмінність даних лабораторії постачальника питної води від даних лабораторії незалежної організації».

Проведення моніторингу планується у поточному році.

ІА «Имеется мнение»

/2017/03/31/shho-teche-z-zhovtovodskix-kraniv-pereviryatimut-faxivci/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Звіт прокурора м. Жовті Води за минулий рік
Следующая запись
Патронатні вихователі з’являться в Жовтих Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *