Школи міста до навчання готові

Такий висновок було зроблено комісією, яка 17 серпня провела щорічну прийомку закладів освіти.

Комісія на чолі з заступником міського голови Людмилою Труш та начальником відділу освіти Любов’ю Левіною перевірила готовність шкіл та дитячих садочків до початку нового навчального року.

Як відзначила в інтерв’ю Л.Левіна, у цьому питанні в нашому місті діє формула співпраці: міська влада, навчальні заклади, підприємства-шефи і батьки об’єднують зусилля задля забезпечення комфортних сучасних умов для навчання дітей. Цього року на капітальні ремонти всіх закладів освіти було виділено з міського бюджету понад півтора мільйона гривень. «Аналогічні міста мають суми у чотири рази менше, – говорить Л.Левіна, – тому для нас це вагома сума. Минулого року нам виділили 700 тис.грн, а у позаминулому році з бюджету розвитку взагалі нічого не було виділено».

За словами начальника відділу освіти, отримані кошти направлені на капітальний ремонт дахів ДНЗ №№4, 29, ЦДТ, ДЮСШ, капітальний ремонт крівлі, реконструкцію системи опалення, облаштування пандусу в спеціальній школі, реконструкцію санвузлів у СШ №№3, 11. Нещодавно отримані кошти на ремонт твердої крівлі гімназії. У СШ №8 було встановлено 86 металопластикових вікон. «Це не тільки красивий дизайн, це – збереження тепла. Ми встановили вікна в усьому блоці: не тільки в кабінетах, а й в рекреаціях. У нас буде тепло. Тим більше, що тут навчатиметься початкова ланка», – відзначила директор СШ №8 Ірина Катіна, із задоволенням показуючи комісії світлі привітні, вже готові до зустрічі зі школярами, кабінети.

Любов Левіна висловила подяку міській владі на чолі з міським головою Анатолієм Кузьменком, народному депутату Сергію Глазунову, підприємствам міста, закріпленим за закладами освіти, за турботу про дітей, педагогічним колективам – за зусилля, які було докладено під час підготовки закладів до навчання. Близько 944 тис. грн благодійної допомоги надали батьки на підготовку закладів, за що також від імені усіх освітян подякувала Л.Левіна.

За день до міської прийомки шкіл у місті побувала обласна комісія, яка винесла свій позитивний вердикт: Жовті Води мають високий рівень підготовки всіх навчальних закладів.

Користуючись нагодою, ми запитали у начальника відділу освіти, чи очікувати цього року переміщення колективів шкіл під час опалювального періоду. «Зараз це питання не піднімається в мерії. Кожен заклад розпочинає функціонувати у своєму приміщенні. Тим не менше, всі наші школи зайняті на 40% від проектної потужності, а опалювати потрібно все. Але міський голова чітко зазначив: «Мережа всіх навчальних закладів міста буде збережена»».

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»,фото автора

/2012/09/01/shkoli-mista-do-navchannya-gotovi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
С праздником, Желтые Воды!
Следующая запись
Караоке в Желтых Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *