Скажи «НІ» НАРКОТИКАМ, скажи «ТАК» ЖИТТЮ

Нелегальне розповсюдження наркотиків охоплює все більше широкі кола, становить дуже небезпечну загрозу розвитку та добробуту нації. Зростання рівня злочинності, високий рівень смертності, трагедії сімей та зруйновані людські долі – все це лише частина бід, що супутні цьому явищу. Співробітники міліції кожного дня ведуть боротьбу з незаконним обігом наркотичних речовин у межах діючого законодавства.

Желтые Воды имеют неутешительную статистику по наркоманам

Желтые Воды имеют неутешительную статистику по наркоманам

Усе більше наркоманія охоплює молодих людей – наше майбутнє, нашу надію. Наркоманія перешкоджає самовдосконаленню, навчанню в учбових закладах. Наркоманія часто є причиною злочинності, так як у нічим не зайнятих молодих людей від безділля з’являються помисли злочинного характеру, такі як пограбування та крадіжки.

За період часу з 1 січня по 2 лютого 2010 року співробітниками карного розшуку, дільничними інспекторами міліції та групою БНОН Жовтоводського МВ ГУМВС було виявлено 8 фактів незаконного обігу наркотичних речовин, із них порушено кримінальні справи по двом матеріалам за ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних речовин без мети збуту), та складено 4 адміністративних протоколи за ст. 44 КУпАП (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних речовин без мети збуту в невеликих розмірах).

15 січня 2010 року співробітниками БНОН Жовтоводського МВ ГУМВС спільно із співробітниками виправної колонії ЖИК-26 було затримано гр. Х., 1987р.н., у якого при огляді автомобіля було знайдено та вилучено наркотичну речовину «марихуана» в кількості 40 гр. Порушено кримінальну справу. Ведеться слідство.

20 січня 2010 року в ЧЧ Жовтоводського МВ ГУМВС надійшов рапорт оперуповноваженого карного розшуку про те, що по вул.Франко був затриманий гр. К. 1963р.н., у якого при зовнішньому огляді був вилучений шприц із наркотичною речовиною, яка за зовнішніми ознаками нагадує «опій». За результатами проведеної експертизи порушено кримінальну справу. Ведеться слідство.

Звертаємось до батьків неповнолітніх дітей – будьте пильними, слідкуйте за своїми дітьми, проводьте з ними бесіди про шкідливість вживання наркотичних речовин, пояснюйте, до чого це може призвести. Лише ви у змозі застерегти своїх дітей від хвороби, яка називається ”НАРКОМАНІЯ”.

Якщо у вас є інформація стосовно незаконного обігу наркотичних речовин або виникають проблемні питання, звертайтесь за правовою та психологічною допомогою до працівників міліції по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин за контактними телефонами: 3-26-60, 3-36-02.

Н.В.Долгова,

інспектор групи ДІМ по роботі з населенням і ГФ Жовтоводського МВ ГУМВС, ст.лейтенант міліції

/2010/02/16/zheltye-vody-narkotiki/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Халатность людей или бесхозяйственность руководителей?
Следующая запись
Как избежать трагедии при пользовании газом
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *