Скільки можна заробити, граючи в покер онлайн?

Скільки можна заробити, граючи в покер онлайн?

Як гравці заробляють на життя за столами

Заробляти на життя грою в покер — одна з найзахопливіших робіт у світі, але це непросто. Важливо підібрати надійний сайт для гри, наприклад, https://pin-up.od.ua/ та оцінити, чи є у вас необхідні навички для отримання прибутку Тисячі гравців отримують хорошу зарплату за столами, але вони присвятили роки вдосконаленню своїх навичок, щоб зробити їх кращими профі. Хоча неможливо точно знати, скільки ви можете заробити, граючи в покер, є деякі речі, які вам потрібно враховувати:

Скільки заробляє середній гриндер?

Насправді відповісти на це запитання неможливо, але якщо ми дивимось на речі прагматично, то можемо почати формувати якісь загальні вказівки. Перше, що слід зазначити, це те, що сума та швидкість, за якою гравці заробляють гроші, суттєво відрізнятимуться залежно від того, грають вони в турніри чи кеш-ігри.

Здалеку часто припускають, що найкращі турнірні гравці в покер заробляють неймовірні суми грошей щороку. Причина цього в тому, що покерні новини зазвичай зосереджуються на великих переможцях фестивалю, і вони часто не беруть до уваги гроші, які вони витратили на бай-іни протягом року. Оскільки чистий прибуток є результатом виграшів за вирахуванням бай-інів, фактична сума грошей, яку заробляє гравець турніру, насправді набагато менша, ніж багато хто припускає.

Вибір гринда замість слави

На відміну від турнірних гравців, грайндери в кеш-іграх часто можуть заробляти стабільніші суми грошей, але їм часто не вдається досягти результатів, пов’язаних із глибокими пробігами МТТ. Який формат ви виберете, залежить від ваших особистих уподобань і навичок, але досвідчений гравець у кільцевій грі зазвичай може розраховувати на заробіток близько 5 великих блайндів за 100 роздач онлайн.

Очевидно, що розмір гри (шість максимумів або повне кільце) і ставки, які ви граєте (чим вище ви граєте, тим нижчим буде ваш коефіцієнт виграшу) впливатимуть на суму вашого виграшу; однак, як загальне керівництво, ви можете класифікувати будь-що близько 5bb+ як хороший коефіцієнт виграшу.

Єдиний виняток із цього правила – жива арена. Загалом кеш-ігри в Інтернеті, як правило, складніші, ніж фізичні протистояння, а це означає, що ви можете розраховувати на більший виграш у живій обстановці. Конкретні цифри важко отримати через відсутність відстеження, але загалом ви можете розраховувати на 8bb-10bb/100, якщо ви хороший гравець. Однак важливо зазначити, що ви побачите набагато менше роздач на годину в живій грі; таким чином, хоча ваш коефіцієнт виграшу може бути нижчим у онлайн-грі, сума, яку ви заробляєте за годину, насправді може бути більшою, оскільки ви можете зіграти більше рук.

Цікава історія Гаса Гансена

Гас Хансен колись був одним із найдомінантніших гравців у покер у світі, але після того, як молоді гравці почали контролювати гру, він, здавалося, заблукав. Однак, незважаючи на те, що оточуючі його стають кращими, його все ще називають елітним гравцем, хоча він і є великим невдахою в Інтернеті. Дійсно, протягом 1 383 179 роздач онлайн-покеру він програв приголомшливі $15 628 983. Ці програші, безсумнівно, свідчать про його майстерність і різко контрастують із сумою, яку він виграв у живих кеш-іграх і турнірах ($11 240 677).

Причина таких значних програшів Гаса в Інтернеті полягає в тому, що він часто грає в складні ігри, які не відповідають його стилю. Як ми вже натякали раніше, ваш рейтинг виграшів залежить від ряду факторів, і одним із них є вибір гри. Знайти правильну гру для вашого набору навичок є вирішальним і одним із основних впливів на те, наскільки мало або багато ви можете заробити. Тому, якщо ви хочете уникнути програшу, як Гас, переконайтеся, що ви обираєте свої ігри з розумом.

Графік доходів Гаса Хансена

Як ви можете покращити свій потенціал заробітку?

Тепер, коли ми визначили, що можливо і що ймовірно, коли справа доходить до заробітку грошей за покерним столом, мабуть, буде доцільно витратити деякий час на те, як можна покращити свій коефіцієнт виграшу. Покер – це гра, яка постійно розвивається, і навчання дуже важливо для гравців будь-якого рівня кваліфікації. Насправді, окрім правильного вибору гри, вам потрібно переконатися, що ви знайомі з останніми тенденціями ставок у світі покеру.

Наприклад, раніше був випадок, коли сильний гравець міг просто зробити 3-бет на префлопі з широким діапазоном і розраховувати заробити на тому, що ті, хто його оточував, надто легко фолдили. Однак у міру розвитку покеру здається, що більшість гравців почали приймати цей агресивний стиль, і тепер 3-бети на префлопі вже не є тією потужною зброєю, якою були раніше. Дійсно, щоб використати цю зміну в динаміці, найкращі гравці тепер роблять набагато менше рейзів на префлопі. Крім того, вони зменшили свої початкові ставки з 3bbs до 2,5bbs і 2bbs.

Єдиний спосіб бути в курсі цих подій — це читати останні стратегії, переглядати перегляди тренувань і переглядати власну гру. Крім того, наявність компетентних друзів у спільноті, таких як ті, що знаходяться у віртуальних межах Cards Chat, може допомогти підвищити ваші шанси на успіх.

Ще один важливий аспект гри, який вам потрібно освоїти, якщо ви хочете стати фінансово звільненим, — це ваше мислення. Гра в роздратуванні (або, як його називають, тильт) може бути фатальною та перетворити гравця-переможця на гравця, що програв просто тому, що його емоції заважають йому приймати раціональні рішення. На щастя, є багато ресурсів, які можуть допомогти гравцеві покращити своє мислення. Одним із особливо вдалих ресурсів є Mental Game of Poker Джареда Тендлера, який досліджує низку психологічних концепцій, які повинен прийняти хороший гравець, якщо він хоче уникнути втрати грошей і підвищити свій коефіцієнт виграшу.

Результат

Характер ваших результатів і сума виграшу за покерним столом залежить від ряду факторів. Заробляти гроші не так просто, як здається, від кількості гравців за столом до ризикованих ставок і гостроти вашого мислення. Дійсно, у цій статті ми підкреслювали, що навіть найкращі гравці не виграють кожного разу, коли сідають за стіл. Відданість має вирішальне значення в цій грі, і якщо ви хочете, щоб баланс у покер був комфортним, тоді вам потрібно вдосконалити свої навички, грати в найбільш відповідні ігри та витрачати години. Лише дотримуючись цих кроків, ви зможете подолати негативну дисперсію та отримати здоровий прибуток.

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Лучший интернет-магазин жалюзи в Днепре
Следующая запись
Еволюція ігор в онлайн-казино
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *