Слухав голосно музику, насмітив біля під’їзду – отримай штраф!

Під час засідань адміністративної комісії, які відбулися у серпні поточного року, були прийняті наступні рішення.

За ст. 150 КУпАП «Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями» – розглянуто 5 протоколів. Із них: три протоколи стосовно самовільного перепланування квартири, де штраф було накладено у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, один протокол з приводу пошкодження електричних мереж, де штраф склав один неоподаткований мінімум доходів громадян, останній протокол стосувався створення антисанітарного стану у власній квартирі, де штраф складав три неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Один протокол розглянуто за ст. 212-1, ч.2 КУпАП «Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини». А саме з приводу несвоєчасної реєстрації народження своєї дитини, штраф було накладено у розмірі двох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

За ст. 179, ч.І КУпАП «Розпивання спиртних напоїв на виробництві» розглянуто один протокол, де громадянин перебував у нетверезому стані протягом усієї робочої зміни. Штраф було накладено у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.Поширеним є порушення правил благоустрою територій міста та інших населених пунктів за ст. 152 КУпАП, за яким розглянуто 7 протоколів. Із них: два протоколи з приводу викидання сміття біля прибудинкової території, де штраф накладено у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Один протокол стосовно утворення купи насипу з землі – накладено штраф у вигляді попередження, у зв’язку з тим, що громадянин відреагував на зауваження працівників міліції та відразу прибрав купу. Інший протокол – із приводу утворення купи насипу з перегною, де штраф накладено у розмірі одного неоподаткованого мінімуму. Один протокол стосовно зберігання бетонних плит біля свого будинку, де штраф було накладено у розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян. Ще один протокол – стосовно викидання недопалків біля під’їзду, де громадянин отримав попередження, оскільки одразу відреагував на зауваження працівників міліції. Останній протокол стосувався постійного припаркування автомобіля на території дитячого майданчика. Справу на розгляд було направлено до Жовтоводського міського суду.

За ст. 182 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях» розглянуто два протоколи, згідно з якими громадяни слухали вдома музику, яка гучно лунала, порушуючи спокій сусідів. На одного з них було накладено штраф у розмірі п’яти неоподаткованих мінімумів громадян, а інший отримав попередження, тому що одразу відреагував на зауваження працівників міліції.

В.І. Дудник,

заступник міського голови, голова адміністративної комісії

/2009/10/09/dudnik/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Вода стала еще хуже
Следующая запись
Преступления все молодеют
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *