Спецшколу відвідали місіонери з Алабами

Останнім часом візити іноземних делегацій до нашого міста дедалі частішають. Цього разу розкажемо про візит американської делегації, яка 26 березня відвідала спеціальну школу.

Американська делегація з восьми осіб на чолі із Крісом Меєм представляли у Жовтих Водах міжнародну організацію «Надія і милосердя». В інтерв’ю міським ЗМІ Кріс і його дружина Керен розповіли, що вперше вони побували у Жовтих Водах сім років тому. Саме тоді подружжя Меїв познайомилося з одинадцятирічною жовтоводською дівчинкою Кариною, а через деякий час стало для неї прийомною родиною. За цей час Кріс і Керен встигли познайомитися з багатьма жовтоводцями, впродовж семи років вони підтримують зв'язок із нашим містом. «Ми приїздимо сюди не просто як відвідувачі, а як люди, для яких Жовті Води стали другою домівкою. У Карини в Америці є ще двоє братів, вони теж тут бувають. Ми любимо Україну!» — відзначив Кріс.

Дівчинка Карина на запитання, як вона почуває себе в американській родині, відповіла: «Я люблю цю родину. Таке враження, ніби я все життя була з нею». Нині вона навчається у школі, а в майбутньому мріє стати психологом.
Про мету візиту американської делегації Кріс сказав так: «Ми зібрали подарунки, багато людей в Америці допомагали нам у цьому, і подарували їх жовтоводським дітям. Також ми роздавали їжу бідним родинам (460 продуктових наборів – від авт.). Ми раді відвідувати нові заклади вашого міста і знайомитися із новими людьми».
У спецшколі привітала американську делегацію від імені виконавчого комітету секретар Жовтоводської міської ради Олена Малоок. У своїй промові вона висловила сподівання, що цей візит надасть можливість започаткувати партнерство волонтерів із США зі спеціальною школою, а також розповіла про соціальну направленість у роботі місцевої влади.
Директор спеціальної школи Наталія Лукашова у своєму інтерв’ю відзначила, що міська влада піклується про заклад і його вихованців: «Міський голова Анатолій Кузьменко вже декілька років опікується проблемами нашого закладу. Цього року передбачено надзвичайно великий обсяг робіт: капітальні ремонти крівлі, системи опалення, встановлення пандусу для дітей-інвалідів, які пересуваються на інвалідних візках. Окрім того, міська рада підтримала реалізацію проекту на базі нашої школи щодо студії для дітей-інвалідів нашого міста».

Як розповіла Н.Лукашова, наразі у закладі навчається 69 учнів віком від 7 до 17 років. Це діти, які пройшли відповідне медичне обстеження і консультацію обласної психолого-медико-педагогічної комісії. Майже всі вони мають супутні та хронічні захворювання.
Під час свого візиту місіонери поспілкувалися із викладачами та вихованцями спецшколи, які у свою чергу провели екскурсію закладом та підготували для іноземних гостей невеличкий концерт. Наприкінці усі вихованці школи отримали пам’ятні подарунки.
 

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»

/2012/03/31/specshkolu-vidvidali-misioneri-z-alabami/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Желтых Водах похитили людей с деньгами на выходе из банка
Следующая запись
Благотворительная акция «Здравствуй, это я!»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *