Спорт у Жовтих Водах – на достойному рівні

Майже за усіма показниками у питанні розвитку фізичної культури та спорту наше місто перебуває на такому ж рівні, як Дніпропетровськ та Кривий Ріг.

Август 2010 года. Владилена Кокина (слева) с правнуком Глебом и единомышленниками из клуба любителей бега «Ритм»

Якщо порівнювати інфраструктуру, фінансові можливості нашого міста із такими потужними представниками нашого регіону як Дніпропетровськ та Кривий Ріг, то досягнення жовтоводців у спорті стають втричі більш приємними і вагомими. Відстаємо ми тільки в показнику кількості працівників фізкультури на одного мешканця – він є нижчим за загальнообласні. Це відзначив на засіданні виконавчого комітету під час своєї доповіді про роботу відділу з фізкультури та спорту виконавчого комітету за 2011 рік його начальник Володимир Ніколаєв. За його інформацією, минулий рік був насичений багатьма різноманітними змаганнями і спортивними досягненнями. Окрім того, 2011-й рік відзначився і поліпшенням у кадровій роботі: на посаду директора ДЮСШ був призначений відомий у місті тренер із легкої атлетики Віктор Лисенюк, а також був прийнятий до штату спортивно-оздоровчого комплексу майстер спорту Микола Дерев’янчук.

Упродовж минулого року до участі в міській спартакіаді залучалося якомога більше підприємств міста. Вперше її учасниками стали у 2011р. працівники ТОВ «Гарант Метиз Інвест». Активну участь у спартакіаді брав колектив Управління з експлуатації газового господарства. Велике значення розвиткові фізкультури та спорту надає керівництво ДП «СхідГЗК». Безумовно, не всі ще підприємства і організації міста усвідомили вагомість здорового способу життя своїх працівників, але начальник відділу із питань фізкультури і спорту не втрачає оптимізму і продовжує роботу у цьому напрямку. Міський голова Анатолій Кузьменко підтримує прагнення В.Ніколаєва і вважає, що, насамперед, необхідні не великі кошти, а ентузіазм із боку керівників підприємств та організацій міста.

Що стосується масовості захоплення фізкультурою, за статистикою, минулого року удвічі більше дітей та дорослих почали відвідувати зимовий басейн і займатися плаванням. У мріях – створення секції з плавання, де діти будуть не просто навчатися плавати, а й відбуватиметься підготовка спортсменів із цього виду. На запитання щодо долі міської футбольної команди, Володимир Ніколаєв повідомив, що нині цієї команди не існує, оскільки економічна ситуація на сьогодні не дозволяє її підтримувати належним чином.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»,

/2012/02/03/sport-u-zhovtix-vodax-na-dostojnomu-rivni/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Желтых Водах открыты пункты обогрева
Следующая запись
Желтоводская модель Диана Кашель на конкурсе «Мисс «КП»-Украина
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *