Спортивне життя міста Жовті Води

7 січня в фізкультурно-оздоровчому центрі комбінату 16 найсильніших любителів малої ракетки розіграли першість міста з настільного тенісу. Перше місце у Різдвяному турнірі посів студент Андрій Лисенко, друге – працівник ГМЗ Михайло Вовченко, третє – ветеран ГМЗ Юрій Коваль.
12 січня стартувала 56-я спартакіада ​​колективів фізкультури міста Жовті Води, яка почалася зі змагань зі стрільби з пневматичної зброї. У цьому виді взяли участь 116 осіб. Серед команд колективів фізкультури першої групи перемогла команда служби побутових об’єктів комбінату в складі: Євген Пізній, Олена Марченко, Наталія Жушман, Віктор Гижко, Василь Шостак. На другому місці – ГМЗ, на третьому – АТХ.
Серед команд колективів фізкультури другої групи перемогла команда інформаційно-обчислювального центру у складі: Дмитро Зюбан, Вікторія Дем’янець, Іван Кулябка, Євген Поплавський. На другому місці – команда профкому ВООП, на третьому – КП «Жовтоводськтепломережа».