Спортивний рух у Жовтих Водах

Найближчим часом у Жовтих Водах відбудеться відкриття спартакіади серед вищих навчальних закладів міста, яка проходитиме упродовж усього нового навчального року. Про спортивне життя громади, а також про те, які найулюбленіші види спорту жовтоводців та як розвивається цей напрямок у місті, розповіла начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міської ради Олена Лауда.

Спортивний рух у Жовтих Водах

За словами О.Лауди, сьогодні в Жовтих Водах досить успішно розвиваються легка атлетика, дзюдо, самбо, сумо, футбол, триатлон, мотоспорт, волейбол, теніс, плавання, пауерліфтинг, гирьовий спорт, шахи та шашки, дартс та інші види спорту.

Працівники колективів фізкультури підприємств та установ беруть участь у міській спартакіаді, упродовж року в Жовтих Водах проводяться різноманітні спортивно-масові заходи. 

Так, із початку 2017 року пройшли етапи спартакіади КФК підприємств, установ та організацій міста, а також спартакіада вищих навчальних закладів.

Проведено міські змагання «Мама, тато, я – спортивна сімʼя», участь в яких взяло 12 сімей. Відбувся чемпіонат міста з плавання.

До Дня Перемоги проведено змагання з настільного тенісу та шахів, а також легкоатлетична естафета серед навчальних закладів міста.

До Дня захисту дітей на базі ФОЦ ДП «СхідГЗК» проведено 32-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, у якому взяли участь більше 190 спортсменів із 18 міст України.

До Дня міста та Дня шахтаря проведено етапи Чемпіонату України та Чемпіонату Дніпропетровської області з мотокросу – близько 180 учасників із 40 міст України.

Туристичним клубом «СХІД» проведено обласні туристичні зльоти та туристичні змагання зі скелелазіння та спортивного орієнтування.

До Дня міста проведено відкритий кубок Жовтих Вод із бочча.

На базі ДЮСШ відділу освіти традиційно відбулися обласні змагання із самбо, сумо, дзюдо.

Керівник відділу виконкому зазначила, що проведення вказаних заходів було б неможливим без належної матеріальної бази. Більшість зазначених заходів було проведено на базі ФОЦ ДП «СхідГЗК» та спортивних залів ДЮСШ.

Організація та проведення спортивних змагань на належному рівні в нашому місті відбувається завдяки професійній роботі спортивного активу міста, а це: Лисенюк В.І., Буряк Є.А., Попов В.В., Нежура О.А., Шутенко Є.А., Деревʼянчук М.П., Пирогов Л.М., Веремейчик Л.Г., Водяна М.П.

Велику роботу в трудових колективах міста проводять організатори фізичної культури та спорту, а саме: Мащенко Віктор, Бутирський Сергій, Шпетний Андрій, Ананко Олександр, Шкворець Олександр, Сидор Дмитро, Потапенко Дмитро, Бухтієнко Сергій, Лисенюк Віктор, Конопльов Віктор, Єльніков Василь, Макаренко Віктор, Брежнєв Артем.

Третій рік поспіль міська рада визначає кращого спортсмена м.Жовті Води, ним втретє став Романенко Роман, майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий переможець та призер всеукраїнських, європейських та світових змагань з легкої атлетики. Спортсмен тренується під керівництвом Деревʼянчука Миколи Петровича.

Втретє в місті у 2017 році призначено стипендію за особисті видатні досягнення в спорті серед юнацтва та тренеру, що виховав переможця. В цьому році це – Манько Кирил, вихованець тренера ДЮСШ Шутенка Євгена Анатолійовича.

«Головною метою діяльності фізкультурно-спортивного активу міста є підтримка та розвиток традиційних для міста видів спорту, а також сприяння створенню та розвитку громадських організацій спортивного напрямку, – сказала О.Лауда. – Окрім цього, впровадження місцевих змагань із різних видів спорту в колективах фізичної культури на підприємствах, установах, організаціях міста».

за інформацією офіційного сайту Жовтоводськоі міської ради

Related Images:

/2017/09/24/sportivnij-rux-u-zhovtix-vodax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Викладачі та студенти педагогічного коледжу завітали до ДС №15 “Барвінок”
Следующая запись
Міський голова інформує. Цигарки, дороги, дахи, медицина, бюджет участі
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *