Студенти «Стратегії» взяли участь у козацькому фестивалі

17 жовтня 28 студентів нашого інституту «Стратегія» спільно з адептами жовтоводської школи «Бойового Гопаку» взяли участь у Всеукраїнському козацькому фестивалі «Самарська Покрова 2010». Який проходив у межах Дніпропетровську, на території колишнього козацького міста «Стара Самара».
Що запам`яталося? Насамперед те що територія фестивалю «Самарська Покрова 2010» дійсно була вільною від алкоголю, на чому наголошували організатори фестивалю у своїх запрошеннях.

Що сподобалося? Спостерігати за роботою ковалів, побачити старовинні українські та литовські танці, почути троїстих музик, бандуристів. Сподобався український етногурт з запальними мелодіями, робота вершників. Кожен мав змогу повправлятися у спритності метання списа, покуштувати («на шару») смачного козацького кулешу! Погода радувала сонцем і теплом. Що-правда було й декілька прикрих моментів.
По-перше, як на мій погляд, досить затягнутою була програма самодіяльних колективів. Натужні завивання аматорів дуже скоро набридли, а виступи справжніх майстрів сцени організатори дали під кінець, коли публіка вже «перегоріла». По-друге, і тут мене підтримають усі наші парубки, козацька розвага «лава-на-лаву», яка на наш суб`єктивний погляд є родзинкою таких свят, була нечисельною. Побачивши наших… А Жовті Води виставили 18 бійців! Бажаючих брати участь у цьому змаганні помітно зменьшилося. Довелося ділити жовтоводців на дві команди. Лише після цього до кожної з команд стали приєднуватися глядачі і учасники фестивалю. Було весело, проте мало!
Взагалі свято сподобалося.

Владислав Дутчак, РИА «Имеется мнение»

/2010/10/23/pokrova-2/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Тепла нет. Тарифы есть
Следующая запись
Перемен, мы ждем перемен
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *