Сучасні методи лікування катаракти

Про катаракту людство знає дуже давно. При лікуванні цього захворювання застосовувалися різноманітні методи, які з часом удосконалювалися і давали кращі результати. Сьогодні у всіх ведучих медичних центрах світу застосовується сучасний метод лікування катаракти – факоемульсифікація ультразвуком. Саме така методика використовується у медичних центрах „Новій зір”, які є одними з кращих в Україні з лікування катаракти.

            – Медичні центри „Новій зір”, які працюють в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Черкасах, Хмельницькому, Сумах і Кривому Розі, спеціалізуються на хірургії катаракти – говорить головний лікар центру  „Новій зір”, кандидат медичних наук Георгій Якович Пархоменко. – У нас лікування пацієнтів проводять досвідчені офтальмохірурги, лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. За їх плечима десятки тисяч операцій по відновленню зору – це найбільший досвід серед всіх приватних медичних центрів Європи!

            – Георгій Якович, чому саме факоемульсифікація ультразвуком використовується для лікування катаракти в медичних центрах „Новий зір”?

            – Тому, що при лікуванні катаракти методом факоемульсифікації ультразвуком з імплантацією гнучкої інтраокулярної лінзи (штучного кришталика), можна не лише гарантувати пацієнтові швидке відновлення зору, а ще й забезпечити найкоротший період  реабілітації і виключити всі можливі ризики здобуття травми під час операції!

– Це найбільш безпечний і безболісний метод лікування катаракти?

            – Саме так! Розріз, який робиться для видалення помутнілого кришталика, складає всього 2 міліметри. Це не вимагає накладання швів і як наслідок – значно зменшує період післяопераційної реабілітації. Ну і не будемо забувати, що цей метод дає справді миттєві результати. Зір у пацієнта починає відновлюватися під час операції, яка триває всього 10-15 хвилин. Вже цього дня можна повернутися до звичного життя: читати, дивитися телевізор, приймати будь-яку їжу і займатися роботою по господарству.

– Напевно, навіть не до звичного, а вже до нового життя?

            – Дійсно, Ви маєте рацію! Просто неможливо описати словами емоції пацієнтів, які увійшли до операційної зі сторонньою допомогою практично сліпими, а вийшли – вже абсолютно по-іншому сприймаючи цей світ. Вони бачать всі фарби які їх оточують, а потім, приходячи до нас на прийом, від щирого серця дякують і щиро говорять, що їх сприйняття життя змінилося.

У нашій книзі відгуків чимало таких записів, в яких люди, незалежно від віку, пишуть, що захотілося жити, що у них почалося нове життя з новим зором! І звичайно вони мають рацію. Адже якщо навіть рік або два бачиш світ наче в тумані, потім, після видалення катаракти, він відкривається у всьому своєму різноманітті. Його дійсно починаєш сприймати по-новому, заново осягати і пізнавати. Неначе  у дитинстві. А бувають і такі випадки, коли ми повертаємо зір пацієнтам, які практично нічого не бачили десятиліття. Уявляєте їх емоції після того, як вони знов бачать сонце, небо, рідних людей!

– Георгій Якович, Ви сказали, що пацієнти приходять до вас на прийом після операції. То хіба справа не обмежується однією операцією?

            – Звичайно ні! Метод факоемульсифікації ультразвуком дійсно дозволяє швидко, безпечно і безболісно повернути зір. Але ж є ще підготовчий і післяопераційні періоди. Ми ніколи не залишаємо своїх пацієнтів напризволяще. Обов’язково підписується договір, в якому обмовляються всі аспекти лікування, вказуються всі медичні та юридичні гарантії. І після операції пацієнт спостерігається у нас деякий час. Ці регулярні огляди дозволяють нам бути упевненими в закріпленні результату, досягнутого під час операції!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Информация размещена на правах рекламы

/2014/06/10/suchasni-metodi-likuvannya-katarakti/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Куда уехал «Пежо» подаренный желтоводским медикам?
Следующая запись
Автономное отопление в Желтых Водах: штрафовать или разрешить?
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *