Существует ли машина времени у Александра Хавренко?

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ДЕПУТАТИ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ V СКЛИКАННЯ ФРАКЦІЯ СПУ

Першому заступнику міського голови Хавренку О.В.

Фракція Соціалістичної партії України уважно проаналізувала «Список жителей г. Желтые Води, получивших разрешение на отключение от ЦО й ГВС межведомсгвенной городской комиссией в период от 18.01.2006 до 01.06.2007г.» та список квартир, які фактично відключені від центрального опалення.

Машину времени нашли в Желтых Водах

Ми виявили, що у 2008 році 22 квартири провели відключення від внутрішньо-будинкових мереж центрального опалення та було оформлено відповідний Акт (затверджений головою міжвідомчої комісії Хавренком О.В.), хоч дозволу на це не мали. Копії актів додаються. Просимо Вас пояснити, на підставі яких дозволів проведено відключення зазначених квартир від систем центрального опалення.

Одночасно вважаємо за доцільне, Вам, як голові міжвідомчої комісії, провести повний аналіз проведених у місті відключень від мережі центрального опалення та проінформувати нашу фракцію про результати.

Депутати Жовтоводської міської ради:

О.В.БІЛЬЧЕНКО, В.М.ВАЙНЕР, В.І.ШАЛЬКО, С.В.ЯДИКІН, О.І.КОМОЛІКОВ

Відповідь міжвідомчої комісії:

виконавчий комітет жовтоводської міської ради

Міжвідомча комісія

з розгляду питань відключення від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання

Депутату Жовтоводської міської ради Ядикіну С.В.

Шановний Сергію Васильовичу.

На запит депутатів фракції Соціалістичної партії Жовтоводської міської ради 25.02.09р. щодо відключення 22 квартир від центрального опалення та гарячого водопостачання без наявних дозволів інформуємо наступне.

Інформація, викладена в зверненні, не відповідає дійсності, а саме, із наданих копій актів про відключення – 7 адрес присутні у «Переліку мешканців м. Жовті Води, що отримали дозволи на відключення від ЦО та ГВП….» (далі перелік). 11 адрес також наявні в переліку, але з технічними помилками (переплутані цифри номерів будинків або квартир). Акти на відключення 4 мешканців були затверджені міжвідомчою комісією на підставі дозволів та підтвердження виконання всіх необхідних технічних умов (ТУ) підприємствами, що їх видали (УЕГГ, ВЖРЕО, КП «Жовтоводськтепломере-жа»), безпосередньо представниками цих підприємств на засіданні комісії. Необхідною умовою для отримання ТУ від підприємств є наявність дозволу міжвідомчої комісії на відключення. Для проведення аналізу щодо кількості відключених споживачів від центрального опалення та наявності необхідних документів направлено запити на КП «Жовтоводськтепломережа» та інші підприємства, про результати якого буде повідомлено пізніше.

Перший заступник міського голови, голова міжвідомчої комісії

О.В.ХАВРЕНКО

Секретар комісії

Ю.В. ОМЕЛЬЯНОВИЧ

Из ответа г-н Хавренко можно сделать выводы, что г-н Хавренко подписал только в 2008 году четырём владельцам квартир акты на отключение от централизованного отопления без соответствующего разрешения комиссии, так как эти квартиры не указаны в списке получивших  такое разрешение и не предоставивших такое разрешение комиссии до подписания акта. Вот и остаётся размышлять, имеет ли г-н Хавренко машину времени или это просто служебная халатность? В любом случае мы проинформируем читателей о дальнейшем развитии событий по этому вопросу.

Информацию предоставил депутат желтоводсого городского совета О.В. Бильченко.

/2009/03/18/avtonomka-za-1000-baksov-havrenky/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ПЖРЭО повышает тарифы. С 1 апреля.
Следующая запись
Воспитанники желтоводского детдома поедут «Мечте навтречу»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *