Святкування Старого Нового Року

Багатий січень місяць на свята. Ось і Новий рік відсвяткували, і Різдво, і Старий Новий рік. Саме 14 січня, на Старий Новий рік, у парку Слави біля міської новорічної ялинки відбулося свято, яке організували з єдиною метою – створити святкову атмосферу для жовтоводських дітлахів.

Подарувати дорослим і дітям нашого міста гарний настрій та привітати їх із новорічними святами вирішили Молодіжна рада при виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради та молодіжна організація СООП. До гарної справи долучилися також представники міської влади, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, відділ культури виконкому, Інтернет-провайдер «Фрегат» та ГО «Афган».
Організатори заходу влаштували справжнє новорічне дійство для жовтоводських родин: Дід Мороз та Снігуронька разом із присутніми водили хороводи навколо ялинки, всі бажаючі приймали активну участь у конкурсах, фотографувалися з казковими персонажами, перетягували канат, розповідали вірші та гралися в сніжки.
Жодна дитина не залишилася без подарунку: на кожній ігровій станції, а їх було майже 10, малеча отримувала заохочувальні сувеніри. Найбільшим попитом користувалися спортивні та творчі конкурси. Допомагали дітям і дорослі, які теж активно проходили ігрові станції.
Новорічні свята майже завершуються, але попереду безліч гарних днів, де кожен із нас має чудову можливість зробити добру справу та подарувати радість маленьким жовтоводцям. Тож долучайтеся до ініціатив Молодіжної ради при виконкомі, адже діти та молодь – це наше майбутнє.
Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради, відео: ПН ТРК “Степ”

/2017/01/17/svyatkuvannya-starogo-novogo-roku/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Яна Насонова пришла в сознание, но продолжает дышать под аппаратом
Следующая запись
Інформує міська влада м. Жовті Води
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *