Таймер світлофору перепрограмували

Жовтоводці вже відзвичаїлись від світлофорів. Поява кольорового регулювальника у мешканців міста викликала змішані почуття. З одного боку – перехрестя вулиць Петровського-Гагаріна є найнебезпечнішим у нашому місті. Саме на ньому траплялася більшість ДТП. Тож, встановлення світлофору має все ж таки посилити безпеку цієї аварійно-небезпечної ділянки. З іншого боку – водіям і пішоходам слід пригадати правила дорожнього руху і, як не дивно, просто дотримуватися їх. «Воно ще й балакає!» – як у старому анекдоті одразу озивалися старенькі бабусі, коли світлофор «людським голосом» повідомляв про початок та завершення руху пішоходів через ту чи іншу вулицю. Окрім того, таймер світлофору було встановлено на тривалий час. Це почало дратувати учасників дорожнього руху. Доводилося чекати. Навіть якщо вулиці були порожні. Не витримували часто і водії, і пішоходи. Але правила є правила!

До нас почали звертатися автомобілісти. Звернули увагу на те, що у більших містах тривалість сигналу світлофорів переважно розрахована на 20 – 30 секунд. А у нас – 90! Чи можна перепрограмувати світлофор?

Того дня, коли ми звернулися із таким запитанням до начальника ДАІ, як виявилося, саме і відбувалися роботи із перепрограмування світлофору. Як повідомив начальник МВ ДАІ Олександр Рябовол, циклограму на півтори хвилини було встановлено навмисно: щоб учасники дорожнього руху у Жовтих Водах звикли до світлофорного об’єкту.

«Я думаю, наші водії вже звикли, що на даному перехресті потрібно зупинятися, звертати увагу на сигнал світлофора. Тож на даний час вже здійснено перепрограмування. Відповідно до нової циклограми головні кольори – червоний та зелений – працюватимуть 30 секунд, проміжок для зміни кольорів – 5 секунд», – пояснив О.Рябовол. Що стосується перехрестя вулиць Богуна-Петровського, то найближчим часом і там буде встановлено світлофорний об’єкт.

О.Рябовол звернувся до батьків із проханням провести бесіди із своїми дітьми щодо правил дорожнього руху на перехресті, де встановлений світлофор, і на власному досвіді показувати, як слід себе поводити на дорозі.

Правила проїзду та зупинки на регульованому перехресті не завадило б пригадати і жовтоводським водіям.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»

/2012/10/06/tajmer-svitloforu-pereprogramuvali/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Грабители желтоводского ПриватБанка ожидают решение суда
Следующая запись
Анатолій Лелека запрошує на мітинг 9 жовтня
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *