У Дніпрі відбулася всеукраїнська нарада щодо крадіжок майна Укртелекому

Крадіжки кабелів Укртелекому поширюються країною. Проблема набула таких масштабів, що у Дніпрі було проведено всеукраїнську нараду з цього питання за участю поліції та депутатів Верховної Ради. Про це розповів Сергій Єфремов, заступник начальника Жовтоводського відділу поліції.

Коли буде відновлено телефонний зв'язок за нашою адресою?

Щодня до відділення Укртелекому у Жовтих Водах приходять обурені абоненти з одним питанням: «Коли буде відновлено телефонний зв’язок за нашою адресою?» Чіткої відповіді немає. Нещодавно ситуація ускладнилася: Укртелеком постраждав від вірусу, який вразив комп’ютери різних установ. Тому у місцевому відділенні Укртелекому уже другий тиждень відвідувачам пояснюють, що комп’ютери не працюють. Внаслідок цього немає можливості побачити стан виконання заявок на ремонт та навіть прийняти заяву про відключення телефону (оператор не може подивитися дані абонента). Людей заспокоюють хіба що тим, що оплата за непрацюючий телефон братися не буде. А тим часом факти розкрадання кабельно-провідникової продукції Укртелекому продовжують реєструвати в Жовтих Водах.


факти розкрадання кабельно-провідникової продукції Укртелекому продовжують реєструвати в Жовтих Водах

«Після пошкодження ліній зв’язку багато людей лишаються в небезпеці: не можуть викликати «швидку», поліцію чи пожежних-рятувальників, – зазначає С.Єфремов. – Прошу набирати «102», якщо ви бачите підозрілу особу, що може бути крадієм кабелю. Боротьба зі злочинністю залежить не тільки від поліції. У нас менше 100 осіб працівників поліції. Це набагато менше, ніж мешканців міста. Самі ми не поборемо це явище, а завдяки вашій небайдужості спроможні вчасно виїхати на місце пригоди з подальшим притягненням особи до будь-якої відповідальності. З приводу розкрадання кабельно-провідникової продукції Укртелекому у Дніпрі було проведено всеукраїнську нараду щодо збереження майна цього підприємства. Там були присутні представники Верховної Ради. Вирішувалося питання щодо підвищення кримінальної відповідальності за вчинений злочин. Тому що на даний час вчинення крадіжок кабельно-провідникової продукції не підпадає під тяжкий злочин (ст. 185, ч.1). І вирішити питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді арешту неможливо. Сподіваємося, що на найближчих засіданнях Верховної Ради буде вирішене питання про обтяження санкції цієї статті».

Поки що осіб, які крадуть кабель, іноді затримують. Але на час проведення вони не знаходяться під арештом і тому продовжують вчиняти злочини.

 

ІА «Имеется мнение»

/2017/07/05/u-dnipri-vidbulasya-vseukra%d1%97nska-narada-shhodo-kradizhok-majna-ukrtelekomu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Подяка жовтоводським рятувальникам ДСНС
Следующая запись
Детский рыболовный фестиваль “Солнечная рыбка ‘ 2017”
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *