У місті відбувся фестиваль «Піснею повниться душа»

22 січня до Дня Соборності України у ЦНТКтаД ДП «СхідГЗК» відбувся ХІІ міський фестиваль хорових, фольклорних та вокальних колективів під назвою «Піснею повниться душа».

Фестиваль «Піснею повниться душа»

Такої кількості хорових колективів одночасно давно не було на сцені Палацу культури. Фестиваль, приурочений до Дня Соборності України, проходить не вперше у нашому місті. Але, слід відзначити, що такої кількості учасників у попередні роки не спостерігалося. І це добре. Це означає, що культурне життя у місті, а у даному випадку пісенна творчість, розвивається і набуває популярності не тільки серед старшого покоління, а і серед молоді. Наприклад, окрасою фестивалю стали хорові колективи студентів ІП «Стратегія» та педагогічного училища. Цікавими були виступи колективів педагогів із дошкільних та середніх закладів освіти. Заворожував спів хорового колективу церкви «Живі води». А основу, як і належить, складали самодіяльні народні хорові колективи і ансамблі ЦНТКтаД та Будинку культури «Родина». Загалом цього року 18 колективів подали заявки про участь у фестивалі. На жаль, у зв’язку з карантином дитячі колективи не змогли взяти участь у цьому дійстві.

Організатором фестивалю є відділ культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради. Не обійшлося і без підтримки меценатів. Активними учасниками і спонсорами фестивалю «Піснею повниться душа» цього року стали депутати міськради, приватні підприємці Л.Єрьоміна та В.Хоміч, які надали солодощі для усіх учасників фестивалю та окремо визначених найкращих колективів.

Від імені міського голови та виконавчого комітету Жовтоводської міської ради із Днем Соборності та прекрасним пісенним святом присутніх привітала начальник міського відділу культури Олена Кузьмінська. Вона також вручила грамоту Дніпропетровської обладержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Соборності України Ларисі Ревенко, заступнику директора з виховної роботи СШ №10.

Організатори та спонсори наприкінці заходу визначили найкращі колективи у трьох номінаціях. У номінації «Душевний колектив» був відзначений хор церкви «Живі води». Номінацію «Веселий колектив» завоювали студентки Жовтоводського педагогічного училища із веселою піснею «Перепілочка». А номінацію «Зірковий колектив» справедливо отримали голосисті студенти ІП «Стратегія».

Людмила Новошевська, ИА «Имеется мнение»

/2011/02/05/pesnej-polnitsja-dusha/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Ветераны города Желтые Воды собирают средства на памятник Сталину
Следующая запись
С 1 апреля вступит в силу решение о денежной оценке земель
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *