У місті встановлюють нові урни та відновлюють зовнішнє освітлення

Реконструкція мереж зовнішнього освітлення відділених районів міста, відновлення пошкоджених лавок, встановлення нових урн, заміна старих світильників на світлодіодні – все це вже сьогодні виконується за кошти міського бюджету. Про те, що зроблено, розповіла начальник управління ЖКГ Яна ВОРОЖКО.

За словами Я.Ворожко, за рахунок коштів міського бюджету придбано 70 урн для сміття, із яких 35 уже встановлено на бульварі Свободи (від вул.Кропоткіна до вул.І.Богуна). На черзі – відновлення та фарбування пошкоджених лавок.

Також Я.Ворожко повідомила, що закуплено 73 світлодіодні світильники. Їх встановлять на бульварі Свободи та на інших міських мережах освітлення.

Говорячи про реконструкцію мереж зовнішнього освітлення, начальник управління ЖКГ зазначила, що цього року за рахунок коштів міського бюджету проводяться роботи у віддалених районах міста. Зокрема, на Веселій Іванівці встановлять 51 світлодіодний світильник та змонтують понад три кілометри вуличного освітлення. Роботи вже ведуться на наступних вулицях: Севастопольська, Чкалова, Лісна, Черняховського, пров.Робочий, проїзд між вул.Черняховського та вул.Лісна до мосту. Окрім того, відновлено (через обриви та крадіжки електроліній) освітлення на вул.Маяковського (від вул.Хмельницького до вул.Шевченка), вул.Ярослава Мудрого (від маг. «Славутич» до вул.Кропоткіна), по провулку від маг. «Славутич» до НВК №6 «Перспектива», вул.Франка (від вул.Шевченка до вул.Гагаріна), у районі будинку №11 по вул.8-го Березня тощо. Також замінено 39 ламп у парку Слави.

Щодо косіння трави – роботи проводяться в міру її зростання. Та загалом працівниками КП ВЖРЕО за три місяці поточного року викошено 149 тис.кв.м. Роботи проводилися на площі Миру; бульварі Свободи; вул.Маяковського (район будинків №125-133, від вул.Немировича до вул.Рудна); вул.Гагаріна; у парку Слави; по вул.Заводська (біля автовокзалу, навпроти Центрального ринку); на в’їздах зі сторони м.Кривий Ріг, м.Пятихатки, с.Жовте; у парку другого мікрорайону; по вул.Франка; вул.Європейська; вул.Хмельницька; вул.Ярослава Мудрого; у сквері «Надія»; у парку між ДНЗ №35 та СШ №8 тощо.

За інформацією сайту Жовтоводської міської ради

/2018/08/02/u-misti-vstanovlyuyut-novi-urni-ta-vidnovlyuyut-zovnishnye-osvitlennya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
З оперативної наради у міського голови: “Міський бюджет перевиконано. Рівень безробіття зменшився”
Следующая запись
Подарунки – це завжди приємно
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *