У сесійній залі протестували електронну систему голосування

Депутати Жовтоводської міської ради незабаром зможуть запрацювати по-новому: класичне голосування шляхом підняття рук може піти у минуле, його замінить електронна система «Рада Голос».

Київська компанія «Софт-Лінк Україна», яка займається розробкою програмного забезпечення, готує відповідну комерційну пропозицію для Жовтоводської міськради. А на 20-й сесії, яка відбулася 28 грудня 2016 року, наші депутати у присутності представників компанії-розробника вже протестували електронну систему поіменного голосування «Рада Голос».

«Наша система працює уже більше, ніж в тридцяти районних та міських радах, – повідомив Юрій Поляков, представник ТОВ «Софт-Лінк Україна». – Найбільші ради, які користуються нашою системою, це міста Бровари, Бориспіль тощо. Система призначена для здійснення супроводу голосування, яке відбувається під час сесійних засідань.

Голосування відбувається за допомогою пультів, на яких є кнопки «за», «проти» та «утримався». Коли депутати натискають кнопки, система автоматично фіксує їхній вибір, одразу відображає форму зворотного зв’язку, на якій всі присутні в залі можуть побачити хто і яким чином проголосував. Результати голосування в подальшому зберігаються у базі даних на комп’ютері, який знаходиться у раді. Тож, у будь-який момент можна підняти результати голосування, згенерувати будь-який протокол, побачити результати голосування кожного депутата з кожного питання, а також отримати звіти по відвідуванням сесій депутатами. Адже система дозволяє здійснювати контроль реєстрації депутатів та їхньої присутності у сесійній залі».

Юрій Поляков зазначив, що вартість системи «Рада Голос» може відрізнятися для різних рад, адже на суму впливають окремі чинники: по-перше, це кількість депутатів, по-друге – засоби відображення, які використовуватимуться у складі системи. Комплект пультів та програмне забезпечення системи коштує близько 100 тис.грн. Окрім цього потрібна ще техніка для забезпечення роботи: ноутбук, телевізор або проектор із екраном, кабельна продукція (розгалужувачі сигналу в залежності від кількості засобів відображення) тощо.

Після того, як жовтоводські депутати спробували «давити на кнопки» та висловили свої побажання щодо складу системи, розробники відправилися до столиці, щоб підготувати комерційну пропозицію, яка згодом буде надіслана до Жовтих Вод.

Чи запрацює ця електронна система поіменного голосування у нашому місті – вирішать депутати.
ІА «Имеется мнение»

/2017/01/13/u-sesijnij-zali-protestuvali-elektronnu-sistemu-golosuvannya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Християнські церкви міста відзначили свято Різдва Христового
Следующая запись
Новий підпал автомобіля
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *