У виконкомі нагородили волонтерів

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Напередодні свята активні волонтери Жовтих Вод були відзначені подяками міського голови. Нагородження відбулося у виконкомі.

У Жовтих Водах є багато людей, які потребують допомоги. Це і дорослі, і діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Як розповіла Людмила Скиба, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у місті є такі родини, до житла яких навіть жінки-соцпрацівниці просто зі страхом заходять. Тож, на допомогу приходять справжні чоловіки. Одні з них мають досвід військової служби, інші – досягли успіхів у спорті. Така підтримка виявляється дуже доцільною, коли, наприклад, треба вилучити дітей із родини наркоманів чи п’яниць. Адже поведінка дорослих буває досить агресивною.
Волонтерська допомога відбувається і за інших обставин. Це і надання психологічної підтримки дітям, які дізналися, що таке війна. Це і поїздки до зони проведення АТО з метою допомоги бійцям. Це і приємні подарунки та сюрпризи малечі до свят, а також облаштування дитячих майданчиків. Отже, напрямки діяльності можуть бути різними, але об’єднує щиросердних людей – волонтерів одне: бажання безкорисливо допомогти.
Подяками міського голови були відзначені Оксана Більченко, Віталій Устименко, Максим Ключников, Андрій Слабко, Іван Головатий, Сергій Іщенко, Наталя Сердюк, Олексій Горохівський, Світлана Герасименко – представник Благодійного фонду «Герда» імені Анни Смольської.
Міський голова Володимир Абрамов щиро подякував усім волонтерам за їхню важливу діяльність, особисто відзначивши добрі справи кожного. Він зазначив, що часто волонтери – це дуже скромні люди, але роблять вони дуже велику роботу.
Людмила Скиба зазначила: щоб стати волонтером, у Жовтих Водах можна звернутися до ЦСССДМ або до служби у справах дітей виконкому.
Чим більше таких щиросердних людей – тим більше добрих справ буде зроблено.
ІА «Имеется мнение», відео ПН ТРК «Степ»

Related Images:

/2017/12/05/u-vikonkomi-nagorodili-volonteriv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Письмо в редакцию: Бомбоубежище, в которое страшно заходить
Следующая запись
Батькові загиблого в АТО жовтоводця вручили державну нагороду
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *