У Жовтих Водах наліпили 6500 вареників для бійців АТО

10 лютого в місті Жовті Води на території “Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти” вчергове відбулася акція “Нагодуй бійця”.

В акції приймали участь волонтери від 3 до 84 років. Серед тих, хто цього дня приєднався до акції були бізнесмени, студенти, депутати, пенсіонери, вчителі та журналісти, учасники АТО та діти тих, хто зараз захищає нашу країну .

“Всіх цих людей об’єднала одна мета: нагадати тим, хто нас захищає, про дім, родину, затишок, турботу, яких їм так не вистачає там, від Волновахи до Широкино”, – говорить Катерина Кетова, учасниця акції “Нагодуй бійця”.

нагодуй бійця_1

В планах ініціаторів даного заходу  – ГО “Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій” – цього разу було наготувати 100 п’ятилітрових відер вареників, квашеної капусти та  моркви по-українські.

Наталя Шум, одна з активних волонтерів акції “Нагодуй бійця”, на своїй сторінці у соцмережі facebook зазначила: “Ми вистроїли такий корабель із 63 відер з варениками / 6тис. 500 шт / 28 відер наквашеної капусти .. 24 банки – вишкварки з часником. 4 мішки сухарів. 12 лавашів. Ми разом з вами перечистили : 120кг картоплі, 20 кг моркви. Почистили та піджарели 50кг цибулі.  Порізали та пережарили 75кг сала. Пошаткували для квашення капусти 150кг і використали ще 21л. олії. 103 кг муки”.

Нагадаємо: Минулого року під час проведення акції “Нагодуй Бійця” жовтоводські волонтери наліпили 4 000 вареників для бійців АТО

 


ІА “Имеется Мнение”, фото: Наталя Шум, Катерина Кєтова

/2018/02/12/u-zhovtix-vodax-nalipili-6500-varenikiv-dlya-bijciv-ato/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Микола Корощенко: «Замість того, щоб збирати роботів, на уроках праці діти збирають табуретки»
Следующая запись
Чоловіка з кабелем біля Вічного вогню знайшли та затримали
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *