У Жовтих Водах ушанували пам’ять жертв Другої світової війни

У День скорботи у Жовтих Водах квітами та хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Другої світової війни. До Меморіалу загиблим воїнам прийшли представники міської влади, учасники бойових дій у зоні АТО, ветерани, жовтоводці, які пам’ятають цю дату.

Квіти до обеліску Слави поклали міський голова Володимир Абрамов, працівники підприємств, установ і організацій Жовтих Вод, громадські активісти, ветерани, молодь. Пам’ять загиблих була вшанована хвилиною мовчання.

Із промовами до жовтоводців звернулися міський голова Володимир Абрамов, заступник військового комісара міського військкомату Олег Бояринцев, голова міської організації ветеранів України Лідія Кучер.

Звертаючись до присутніх, міський голова Володимир Абрамов зауважив, що та далека війна торкнулась кожної родини, забрала безліч життів, нанесла непоправні втрати. «За різними підрахунками, під час Другої світової війни загинуло близько 28 мільйонів жителів колишнього СРСР, у складі якого перебувала поневолена Україна, – сказав очільник міста. Міський голова звернувся до жовтоводців, щоб вони приходили до Меморіалу загиблим воїнам і приводили сюди своїх дітей, щоб і молоде покоління також знало і пам’ятало ціну перемоги, яка була сплачена для визволення нашої країни. «Війна завжди приносить нещастя, жертви і страшні наслідки, – сказав В.Абрамов. – Тож усім нам потрібно дбати про те, щоб був мир в Україні».

Друга світова війна – це вже, хоч і сумна, але історія. Та, на жаль, нині на Сході нашої країни тривають бойові дії, українці знову виборюють свою свободу і незалежність, знову гинуть кращі сини і доньки. Ми завжди пам’ятатимемо імена тих жовтоводців, які загинули у зоні АТО.

По завершенні мітингу для вихованців пришкільних таборів біля братської могили загиблих воїнів був проведений імпровізований урок історії.

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради, відео: ПН ТРК “Степ”

/2017/06/23/u-zhovtix-vodax-ushanuvali-pamyat-zhertv-drugo%d1%97-svitovo%d1%97-vijni/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Мер: міський фонтан буде відремонтовано
Следующая запись
Жовті Води будуть об’єднуватись з Марьянівкою
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *