У Жовтих Водах відбулись перевірочні тактичні навчання у міському музеї

30 червня 2016 у місті Жовті Води згідно з планом навчань на 2016 рік проводились спільні перевірочні навчання у місцевому музеї.

До навчань залучались 39 державна пожежно-рятувальна частина та 38 державна пожежно-рятувальна частина 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, бригада швидкої медичної допомоги, Жовтоводські розподільчі електричні мережі та Жовтоводське відділення поліції Дніпродзержинського відділу ГУ Національній поліції в Дніпропетровській області. На навчаннях також були присутні представники оперативного штабу пожежогасіння  Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Метою навчань було тренування  адміністрації об’єкта, керівників гасіння пожежі, особового складу чергових караулів, начальників караулів і командирів відділень в керівництві особовим складом. Відпрацювання питань взаємодії органів управління і сил, які залучаються до оперативного реагування у разі виникнення НС.

Тактичним задумом навчань була ситуація, що внаслідок не стабільної подачі електроенергії та перепадів напруги в електромережі міського музею в приміщенні виставочної зали №4 на першому поверсі будівлі сталося коротке замкнення, в наслідок чого виникла пожежа, що швидко розповсюджується.

Умовну пожежу в міському музеї було ліквідовано. По завершенню навчань представники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, провели розбір навчань, де вказали на недоліки у діях служб. В загалі всі служби міста спрацювали на належному рівні.

Жовтоводський міський відділ ДСНС, відео: ПН ТРК “Степ”

/2016/07/02/u-zhovtix-vodax-vidbulis-perevirochni-taktichni-navchannya-u-miskomu-muze%d1%97/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовті Води. З Україною в серці
Следующая запись
Cover Band “THE MADNESS” виступ гурту на День Молоді
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *